Royal Canin

SilasinemD

Royal canin için kötü mama diyorlar, bu konudaki düşünceleriniz neler acaba? Tamamen öğrenme amaçlı soruyorum çünkü yeterli bilgi bulamadım belki burada iyi bilen birisi vardır.

31 CEVAP

LadyAndCat

  1. Grubu biraz daha genişleteyim:
    Profine ve Brit (Care,Premium) , Fitmin gibi mamaları da kapsıyor.
    Keşke sponsorluğum olsaydı haha.
    Pro Plan sporluğum olsaydı İYİ OLURDU kilosu 40 Lira’lık mama ne de olsa :D
    Hatta Royal Canin OLSA SÜPER OLURDU onun da kilosu 70 Lira :D
    Purina One ve Whiskas kullanıyorum gayette 3. Segment grup ürünler gördüğünüz gibi.
    Purina One’ı da İNDİRİM’den almıştım Whiskas ile karıştırarak kullanıyorum. Benim de çok param yok. Keşke olsaydı :)