Doğum Mu Başladı

Merhabalar 63.gününde hamilelik yaşayan scottish kızımız var böyle bir sıvı geliyor 2 saat içinde 2.defa ilk defasında fazla geldi bu 2. Defa oluyor bugün herhangi bir sancı hareketlerinde bir değişiklik yok doğum mu başladı başladıysa neden sancılanmıyor anlayamıyoruz yardımcı olabilecek tecrübeli arkadaşlarım var mı

43 CEVAP

anjelik123

Başlaması lazım şimdiye kadar baloncukda çıkmış. Birde veterinere danışın işterseniz yavrular hareket ediyormu

Bir balon ucu göründü sadece onuda yalayıp yırttı daha sonrasında kahverengi bir sıvı geldi ve şuan bekliyoruz sadece herhangi bir yavru doğumu gerçekleşmedi, ıkınma vesaire gibi bir tepki de vermiyor

Anonymus552223

Ne oldu son durum? Obdediginiz balon ciktiktan 5 dk sonra ilk bebek gelmisti. Ama degisiklik gosterir tabi. Karni kasiliyo gibi oldugu halde çok uzun surerse bir sıkıntı olabilir demisti bizimki.

anjelik123

İki Scotishin çiftleşmesiyle daha çok görülen bir rahatsızlık britishle eşleşmede çok fazla rahatsızlık görülmüyor.

British scottish eşleşmesi yapıldı zaten,sizinde söylediğiniz gibi ama ben burada bir problem belirtmeye çalışırken çıkıpta konuyla alakası olmadan 'UTANMIUORMUSN ÜrEtMMeYe' denmesini yersiz buluyorum

Bakın siz 1 veterinerin dediği bilgiyi paylaşıyorsunuz bende yüz yüze konuştuğum Veteriner yetiştiren hocalardan aldığım bilgiyi paylaşıyorum uzatacak birşey yok post ile alakasız yorumlar yapan sizlersiniz sizede mutlu günler

velespityesil

Sonuç ne oldu acaba?

Linsenpai

Yavruları satmayacak olsanız bile yaptığınız yanlış. Kedinizi doğumda kaybedebilirsiniz bile. Anlamak istemediğiniz kısım bu.

Postla alakalı yorum atan atmayan herkese teşekkür ederim doğum gerçekleşmedi klinikte suni sancıyla doğum gerçekleştirildi beyaz bir yavrumuz oldu

Eminenilay

Benim kedim de yanımda aniden bir hareketlenmeye başladı böyle kusuyor gibi öne doğru gelip gitmeye başladı doğuracak heralde dedim sonra yer yaptım hemen yalnız bıraktım yaninda durmadım ara ara kontrol ettim 6 yavru doğurdu bir sıkıntı yaşamadık belki yanindasinizdir diye de olmuyor olabilir mi bilemiyorum yanlış bir bilgi vermiyim yinede

Dumanın sahibi hanım efendi sizin scottish ve british çocuklar tanrı vergisi olarak gökten mi indirildi?

velespityesil

Doğumun güzel neticelenmesine sevindim. Güzel güzel büyütürsünüz İnşallah. Ayrıca tüm kediler cinstir deyip konuyu kapatalım. :????

velespityesil

Sondaki soru işaretleri gülücük emojisiydi aslında ama öyle çıkmış.