Üriner Sistem Problemi İçin Hangi Mama?

HaleSebnem

Arkadaşlar 5 yaşında kısır, erkek kedim var. Yaklaşık 1 yıl önce idrarda kristalleşme oldu. İlaç kullandık, su takviyesi yaptık (yaş mama içine su ekleyerek) düzeldi. Proplan, sanabelle, vetlife ve royal canin uriner sistem mamasını kullandık ama hiç biri daha fazla su içirmediği için zaman zaman kumda söylendiğini duydukça yine yaş mama su takviyesi yaparak sorunu geçici olarak çözüyorum. Mama tavsiyesi ve tecrübe ederek öğrendiğiniz bilgileri yazabilirseniz çok memnun olurum.

34 CEVAP

eylulozel

Yüksek proteinli kaliteli mamalar her kediye yaramıyor anlaşılan :(

HaleSebnem

Ne yazık ki öyle. Hastalık geçmişi olmamasına, kilosuna ve hareketliliğine güvenerek sadece bir kedimde denedim bu mamaları ama hata etmişim.

AYNI SORUNLARI YAŞIYORUM VE KEDİM İDRARINI YAPAMIYOR 2 PARTİ TEDAVİ GÖRDÜ SONDA ÇIKARILDI.,
HALA ÇİŞ YAPAMIYOR
NE YAPMALIYIZ
HİLSS SD MAMAYA GEÇTİK BİZ.

Linbonrick

Merhaba hangi yaş mamaları öneriyorsunuz acaba