Kedim Yavru Hangi Mamayı Kullanmalıyım

Petkolikim

Hangi mamayı kullanmam gerek

9 CEVAP

Kuzucansu44

Bütçeniz yeterse Acana, Nd, Orijien tavsiye ederim.
Biraz uygun fiyatlı isterseniz Matisse'yi öneririm

Proplan ve royal canin fiyatini hak etmeyen kotu markalar icsrigine bakarsaniz sadece tahil var dogru duurst et yok ve firmalari hayvan deneyi yapiyor hills, proplan ve royal canin bu 3 unden uzak durun butceniz yetiyorsa instinct, orijen, acana ne ND ye bir bakin daha asagidaysa butceniz matisse, bravery, fitmin purity, brit care de alabilirsiniz

sarmanbirkedi

Proplan ve royal canin öneren kişi acaba içerik, içindekiler ne demek biliyor mu acaba merak ediyorum. Acana,nd,orijen,fitmin,naturea,instinct,advance,bonacibo,mystic mamalar güzel ve her bütçeden var

myadl

proplan veya royal canın öneririm

ebrudrsn

ben Pro Choice kullanıyorum uygun fiyatlı ve içeriği gayet kaliteli

tubiikeskin

Ben whiskas pouch junior tavuk etli yaş mama kullanıyorum genelde gayet de çok lezzetli geliyor sanırım kedilerime gayet güzel yiyorlar

hayvansever_

myadl öneri olarak iki mama yazmışsınız ve ikisi de kötü mamalar.
Ben size nd veya fitmin purity öneririm. Acana ve orjine o kadar para bayılmaya gerek yok, bu iki mama fazla metal bulundurduğu için daha çok hastalığa ortam hazırlıyor.

hayvansever_

whiskas
royal canın
proplan
hills
Hayvan deneyi yapan markalar. Bu ayrıntılara dikkat edin. Ayrıca içeriğide verdiğiniz paranın hakkını vermez.
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/39271-okuyun

pashav89

instinct, orijen, acana gerçekten iyi mamalardır