Hıll’s Hayvan Öldürüyor?

blue_hpood

neavs.org/blog/2019/2/11/purina-hills-conducting-unethical-tests-on-dogscats
arkadaşlar, burada birisi paylaşmıştı, ben de okudum. hills alacaktım kedim için, vazgeçtim. konu hakkında başka bilgisi olan varsa link ya da fotoğraf tarzı paylaşabilir mi?

38 CEVAP

ZehraBulutt

Cilt bakım olarak doa kozmetik var deney yapmayan ama makyaj için bilmiyorum var mı deney yapmayan firma.

bbeyzvv

maalesef yok gibi bu konu canımı çok sıkıyor

ZehraBulutt

Linke tıklayınca canım sıkıldı, bu listedeki markalardan en az birkaçını kullanmayan yiktur sanırım.

Anonymus552223

Yani hayvanseverim diyorsaniz bunlara dikkat etmek lazim hayvan testleri cok onemli bir konu. Çogunun da alternatifi var artik. Gayette iyiler.

Anonymus552223

Marketlerde satilanlarin cogu yapiyor, siz yapmayanlar diye aratirsaniz daha kolay olur. Yapmadigini bilmiyorsaniz yapiyordur gozuyle bakin

bbeyzvv

evet ya benim de yeni öğrendiklerim var arasında kendimden nefret ettim okuyunca

srplzngl

@hayvansever_
şey dermişim, ilk ben paylaşmıştımbsjdkd

önceden bir kaç soruya yanıt olarak ekliyordum bu linki o yüzden ben paylaşmıştım yazdım ama galiba sizin bugün açtığınız başlık kastedilmiş. türkçeye çevirmeniz çok güzel olmuş.

blue_hpood

bbeyzvv bilmiyordum. araştırdım üstelik en iyilerinden diye karşıma çıkıyordu. cevapladığınız için teşekkür ederim

bbeyzvv

çoook fazla deney yapan var ya

Anonymus552223

Turk markalari yapmiyo

bbeyzvv

türk markalarında et yok ki ama

bbeyzvv

kozmetikte deney yapmayan yok :(

Anonymus552223

Basta hicbir marka yokmus geriye gibi geliyo ama arastirdikca bir suru guzel ve kolay ulasilabilir marka buluyorsunuz.

blue_hpood

srplzngl çok güzel yazmışsınız, sağolun:)