Hıll’s Hayvan Öldürüyor?

blue_hpood

neavs.org/blog/2019/2/11/purina-hills-conducting-unethical-tests-on-dogscats
arkadaşlar, burada birisi paylaşmıştı, ben de okudum. hills alacaktım kedim için, vazgeçtim. konu hakkında başka bilgisi olan varsa link ya da fotoğraf tarzı paylaşabilir mi?

38 CEVAP

hayvansever_

Evet ben paylaşmıştım. Bugün o yazıyı paylaşmamın bir numaralı sebebi hills di purinayı zaten az çok biliyorduk ama hills i bende bilmiyordum.
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/39271-okuyun
bu linkten görenlerde yazıya ulaşa bilir. Yorum yaparsanız üstte kalır. Daha çok kişi bilgi alabilir.

hayvansever_

Birde hangi markaları kullana bilirize eklemek istiyorum; benim en çok önerdiğim fitmin purity ve nd asla hayvan deneyi yapmıyor aklınızda bulunsun. ND de bunu tescilli olarak kanıtlıyor.

hayvansever_

srplzngl ne önemi var canım :D ben bu yazıyı maalesef daha yeni okudum okur okumaz da daha çok bir kitlenin görebilmesi için bir başlık altında paylaşayım dedim.

srplzngl

@alaracatlover

Çin’de satıldığı için %100 cruelty free olamaz. Çin’e ürün sokmak için hayvan deneylerinin yasal zorunluluğu var. Yani dolaylı yoldan hayvan deneyi finanse ediyorlar.

blue_hpood

N&D deneylerde hayvan kullanıyorsa onu da almaktan vazgeçeceğim

bbeyzvv

sadece kedi sevmekle ne alaka

blue_hpood

bayağı detayıyla açıklamışsınız, teşekkürler:)

Alaracatlover

Miniso cosmetics hayvan üstünde denemiyor diye biliyorum