Hayvan Deneyi Yapan Markalar

bbeyzvv

arkadaşlar sitede bilmeyenler için söylüyorum iyi dediğiniz markalar hayvan deneyi yapıyor mamalarda
Blue Buffalo
Iams
Hill’s Science Diet
Pedigree
Purina
Friskies
Natural Balance
Whiskas
Eukanuba
Sheba
Bakers Complete
Iams
K.Y.

diğer kategoriler için de linki bırakıyorum ben almasam da satmaya devam edecekler demeyin aldığınızda bir hayvanı öldürmüş oluyorsunuz

https://www.pativer.net/hayvan-deneyleri-yapan-igrenc-firmalar/

20 CEVAP

Anonymus552223

Kişisel tercihler cok onemli, sen almasam ben almasam satislari dusse, sirf satabilmek icin yapmayacaklar test

bbeyzvv

ever clean da yapıyor o çok övdüğünüz kum :)

bbeyzvv

insanlara bunu inandırmak zor biraz

Zehra2505

Pudingin sadece dibini yalıyor fazlası yasak;)
Maraşlı olarakta erimiş dondurma dibi yalıyor;)

bbeyzvv

tadlaeını alamadıkları halde neden bu kadar seviyorlar anlamıyorum bşzimkiler de öyle bi kere puding yerken istedi vermedim pati atıp yere düşürdü pudingimi

srplzngl

+Royal Canin

hayvansever_

''ever clean da yapıyor o çok övdüğünüz kum'' gerçekten mi. Bunu bilmiyordum söylediğin için teşekkürler. İyi ki almayı bırakmıştım.

srplzngl

evet , ever clean clorox’ın markası

Faytekin

Evet clean i bende bilmiyordum, teşekkürler bilgilendirme için .

bbeyzvv

yerli firmalara yönelin çoğu şeyde yerlilerin deney oranı oldukça az

Zehra2505

Yerli mama kullaniyorum ve memnunum evde besleyici ürünler yapıp destekliyorum...
Hatta benim yaramaz puding dibi yalamaya bile bayılıyor o kadar yaramaz;)

bbeyzvv

çikolatayı çok vermemeye çalışın
mama olarak en iyisini yapıyorsunuz :)

Seymaaacaan

Bu başlık özellikle şu günlerde üste çıkmalı

bbeyzvv

fiyat olarak en iyi firma farmina

dilaraxx

Millet hala ever clean övüyor.Kedi kumu önerisi isteyenlere.Allah'ım sabır ver://