İştahsızlık

Sadiller

Köpeğim sadece kemik yemek istiyor onun dışında bir şey yediremiyorum veterinere götürdüm bir sağlık sorunun olmadığını çok seçici olduğunu söylediler ne yapabilirim ?

10 CEVAP

Anonymus552223

Kemik yedirin ne olacak ki? Rc den faydalidir

Kuzucansu44

Nd deneyin. Benim Köpeklerimin hepsi Nd yiyiyor. Özellikle kuzulu olana bayılıyorlar

bademthecatt

Nd ve brit care deneyebilirsiniz

bademthecatt

Hangi mamaları denediniz bütçenize uygun köpeğinizinde seveceği illa bir mama vardır

Sadiller

Royal Canin kullanıyoruz başlarda yiyordu artık koklamıyor bile. Onun dışında kaşar falan çok severdi sevdiği şeyleri de yemiyor artık

Katiliyorum...

dilaraxx

Royal canin yemesindense onu yesin daha iyi.

Kemik vermemenizi öneririm bağırsaklarında tıkanma yapabilir illaki kendi ağız tadına göre mama vardır

hayvansever_

evet normalde kemik köpeklerde sakıncalıdır. Ama alışkın olan bir köpekte çok sakınca yaratmaz. Cidden o kemik bile rc mamadan iyidir. Nd deneye bilirsiniz kuzulusuna köpekler bayılıyor. Hem farklı bir mama onunda ilgisini çeker. Hayvanlar bazen çok çok sevdikleri şeylerden bıkıp yemeyi kesebiliyorlar. Kaşarı ondan yemiyor olabilir, zaten sağlık konusunda bir nedenden sebep yemeseydi veteriner fark ederdi.
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/39271-okuyun
buda burada kalsın lütfen okuyun. Ve rc mamadan sadece bu yüzden bile vaz geçe bilirsiniz.

GurkanKont

Proplanın tavuklusunu veriyorum yanındada konserve veriyorum karıştırıp arkamı dönene kadar bitiriyor bugüne kadar bende mamaya zor alıştırdım şimdi eve aldım yasaktan dolayı mama yemiyor başka bir yemeğin tadını aldığı için şimdi tekrardan alıştırmam gerekicek