Bebek Bir Kedinin Bakılış Tarzından Endişeliyim

Ozlemsss

İyi akşamlar herkese öncelikle. Yaklaşık bir yarım saat önce dışarıda yavru bir kedinin miyavlama sesini duydum baya bir arandım ardından kendi oturduğum dairenin 1. Katında balkondan geldiğini farkettirm sesin. Ardından hemen kapılarına gittim . İşte sordum evde kedi mi besliyorsunuz diye çocuk evet dedi bende kedi şuan balkon da niye balkona bıraktınız bu hava da üşütür hasta olur en önemlisi düşebilir dedim oda işte telefonla konuşuyordum farketmemişim dışarı çıkmış dedi balkonun kapısı kapalıydı nasıl dışarı çıkabildi ? Hadi diyelim çıktı o miyavlamayı hiç mi duymadı. Bir kadından almış annesiyle birlikte annesi kaçmış 2 gün önce hiç inandırıcı gelmedi bana yavrusunu alabilmek için saldı büyük ihtimalle anneyi ayrıca evde ne kum kabı nede mama kabı vardı. Yavruyu içeri aldırdım yavru yaklaşık 2 aylık ve sürekli bağırıyor benim düşüncem üşümüş ve açtı. Uyarılarımı verdikten sonra dikkat etmesini söyleyip gittim ama aklım hala kedi de daha önce böyle bişey yaşamadım ne yapacağımı bilmiyorum lütfen fikir verir misiniz ?

18 CEVAP

Ozlemsss

Aynen bu şekilde bir yol iZleyeceğim teşekkür ederim herkese

oscarandme

Yavru kediler çok hassastır . Ben sokaktan annesinin terk ettiği bir kedi buldum ve gözüm gibi baktım sıcak su torbasını değiştirmeniz mamasını saba 4-5 gibi kalkıp vermek gerekiyor. Sahibi bunları yapmıyorsa kediciğin yaşamısı pek ihtimal değil umarım hevesini alıp terk etmez

Ozlemsss

Şuan arkadaşımın evindeyim en kısa zamanda zaten gidip konuşucam çünkü benim de içim rahat değil