Hangi Mamayı Kullanmalıyım

Gizmoloji

10 mayısta yavru İran kedimiz gelecek , aldığımız yer royal canin ın mother babycat kullanmamızı söyledi , daha önce bir kedi aldık fakat mantar olduğu için hemen geri vermiştik o esnada o kediyi aldığımız kişi nd kitten alın demişti , evde suan nd kitten var ama yeni alacağımız kedi ( cinsi İran kedisi bu arada ) için adam kesinlikle royal canin diyor , nd kitten ı sonra kullanmayım mı bari dedim yok dedi ama burda forumda okuduğum kadarıyla nd de kötü bir mama değil tavsiyelerinizi bekliyorum

39 CEVAP

Alaracatlover

Nd daha iyi emin olun

Alaracatlover

Rc hiç gerek yok bence 1 kilo nd aylığına ve kedinin iştağına göre değişir bitme süresi

Ne?

Ali854

N&d bence çok güzel fiyatı pahalı da olsa bence deger

blue_hpood

hanımefendi siz bu kediyi ‘almadan’ önce söyleyin göndermesinler.. belli hayvan sevgisi denen şey sizde yok.

Gizmoloji

Peki 1 ayda 1 kilo yeter mi , o zaman 1 kilo da royal alıp nd ile karıştırayım madem ??

:(*

Gizmoloji

Veterinere götürdük veteriner kendi dedi evinizde çocuk var tedavi başlamayalım faydasız riske atmayın diye , kendinizi ne zannediyorsunuz siz

Bulutcemre

Düşündükçe içim ürperiyor resmen.Ya kediciği sahiplenmeyin ya da azcık okuyun araştırın. Buradaki insanların söylediklerine de kulak asın bence