Hangi Mamayı Kullanmalıyım

Gizmoloji

10 mayısta yavru İran kedimiz gelecek , aldığımız yer royal canin ın mother babycat kullanmamızı söyledi , daha önce bir kedi aldık fakat mantar olduğu için hemen geri vermiştik o esnada o kediyi aldığımız kişi nd kitten alın demişti , evde suan nd kitten var ama yeni alacağımız kedi ( cinsi İran kedisi bu arada ) için adam kesinlikle royal canin diyor , nd kitten ı sonra kullanmayım mı bari dedim yok dedi ama burda forumda okuduğum kadarıyla nd de kötü bir mama değil tavsiyelerinizi bekliyorum

39 CEVAP

ZehraBulutt

Mantar çıkan kediyi niye tedavi ettirmediniz? Satın alındığı için ayıplı mal olmuş oluyor herhalde hasta hayvan.. Hemen geri verdik diyor bi de ya.

Gkocg

Kardeş bari screenshottaki kullanıcı adını gizleseydin. Açtım baktım herifler safkan ırk yetiştirip satıyormuş. Leş kargaları. Bence de siz hayvan sahiplenmeyin. Evcil hayvan evlat gibidir, sizin gibiler içinse sadece eşya. Midem bulandı gerçekten bi de almış screenshotını koymuş marifet gibi. Linci haketmişsiniz üzgünüm.

Zeke

@ZehraBulutt
Hasarlı "ürün" diye iade edip İran kedisi siparişi vermişler işte...
Bunda da mantar veya başka bir hasar çıkarsa 1 kg mama hediye ederler belki

suleren

Ben size mama değil de başka bir tavsiye vereceğim. SİZ KEDİ SAHİPLENMEYİN.

ZehraBulutt

Bu arada iran kedisi en hassas kedidir. Yel esse hastalanır, yaş mama yese ishal olur. Siz daha çok kedi iade edersiniz bu gidişle. O beğenmediğiniz tekirler kadar sağlam kedi yoktur. Buz gibi havada balkona çıkar takılır, 2 yıldır burnu bile akmadı maşallah.

psabrk

@ZehraBulutt, @Zeke ya ahaha harikasınız valla :d
Kediyi sipariş eden arkadaşımız tedavi ettirmesine gerek yokki :d Hasarlı ve ayıplı ürün geri 14 gün içerisinde iade ediliyor Aaa bunu bilmiyormusunuz :D
Eğer gene bir hata veya kusur çıkarsa para iadesi yapcaklarını sanmam @Zeke’nin dediği gibi mama hediye ederler :D
Gece gece ne güldüm ya ahahaha

bbeyzvv

aklıma yine tüy döküyo diye kedisini verip kuşu ölüp yeni hayvan arayışına çıkan geldi akrabalar galiba bununla dpaüflsifmdşfl

Niye cins bir kedi aliyorsunuz ve hayvani MAL gibi alip atiyorsunuz siz naskl bir canisiniz pardonda onunda cani var veterinere goturseydiniz ya ANNENİZ SİZ HASTA OLUNCASİZİ SOKAGA Mİ ATİYİR PARDON DA AYRİCA SOKAKTA MYONLARCA KEDİ VAR SİZ GİDİP İRAN KEDİSİ ALİYORSUNUZ TİCARET YAPİYORSUNUZ YAZİK HAYVANA SİZİN GİBİ BİR CANİYLE BUYUYECEK

bbeyzvv

ben de siteye baktım şimdi bide yorumlara fiyat bilgisi alabilir miyim yazıyorlar aklımı kaçıracağım eşya gibi davranıyorlar daha ağzı süt kokan annesinden ayrılmaması gereken minicik kedileri oyuncak niyetine satıyorlar insanlık değil bu

bbeyzvv

öyle demeee tekirler ekmekle beslenmeli iran kedileri kilosu tirilyonluk mamayla beslenmeli (kedi iran bu arada)

ONU GEÇTİM ARTİK SİZE YAZDİGİM SEYİ OKUDUNUZ MU? Aileniz siz hasta olunca sizi sokaga mi atiyor yada baska bir anneye falan mi veriyor AYRİCA CİNS KEDİ SATİN ALMAYİN O KEDİLER CANİCE DOGURTULUP SATİLİYOR YAZİK DEGİLMİ SİZ DE BUNA ORTAK OLUYORSUNUZ LUTFEN KEDİ SAHİENMEYİN ONU DA ATARSİNİZ SİZ HASTA OLUNCA SİZ EVE PELUS KEDİ ALİN

Zeke

Ben de baktım instagram hesaplarına, safkan ırk doğurtup satıyorlar...
Satılanların hepsi de bebek daha.. Bazılarının gözleri bile yarım açılmış..
Tepkim bu yüzdendir. Anlamadan dinlemeden değil yani, gayet satın almışsınız.

Ne kadara aldınız çok merak ediyorum?
Dolar kuru yükseldikçe fiyatlar da artıyordur şimdi pahalıdır baya

Anonymus552223

Enjoyla besleyin, sıkıntı çıkartırsa sokaga atıp yenisini sipariş edersiniz, zaten 2 3 senede bir yenilemek lazim bunlari modasi geçiyor, arıza cıkartiyorlar

hayvansever_

''Kediyi sipariş eden arkadaşımız tedavi ettirmesine gerek yokki :d Hasarlı ve ayıplı ürün geri 14 gün içerisinde iade ediliyor Aaa bunu bilmiyormusunuz :D
Eğer gene bir hata veya kusur çıkarsa para iadesi yapcaklarını sanmam @Zeke’nin dediği gibi mama hediye ederler :D
Gece gece ne güldüm ya ahahaha'''

Ya bu insanları anlamak ne kadar zor. KEDİM KULAĞINDA MANTAR OLDU GERİ VERDİM. KJNVDJVJDDJBKDJBJDOJBJDBJDJB gerçekten bu nasıl bir cümle ya. Hepimizin yavrularında belli dönemler sorun oluyor ama biz onları sokağa atmıyoruz iyileştiriyoruz.
Gerçekten siz böyle yaşayıp bu kafayla devam ederseniz o hayvanada yazık edersiniz.

Kedim koltukla uyumlu olmayacaksa hiç olmadın canım (!)