Kedi Göbeği Sevenler

Senabalar

Merhaba adım prenses. Bana şişko diyorlar şişko muyum gerçekten :( Cok tatli gobegim var :)
????????????

18 CEVAP

poughkeepsie

annem göbüşe bak hamur gibi yoğurmalık

bademthecatt

Ahah patttesss yerler o göbeği :) maşallah :*

Senabalar

O göbeği rağmen çok enerjik ve hareketliyiz nasil yaptik bu göbeği bilmem :)

Senabalar

Tesekkur ederiz :)

poughkeepsie

maşallah çok sevimli ve fotojenik cidden tüyü kadar ömrü olsun

bbeyzvv

ndyi sevmeyen çok az kedi vardır mama konusunda haklılar
göbüşünü benim için ısırır mısınız
tüyü kadar ömrü olsun

Senabalar

Cok teşekkür ederiz :)

hayvansever_

dumaniskonunsahibi evet çok doğru. Mamayı değiştirmeyi düşünün lütfen. İçeriğinden ziyada hayvan deneyi yapıyorlar. 1400 tane hayvanı ölüme terk ediyor şuan purina. :(
isterseniz eğer aynı fiyat aralığında daha iyi bir mama önere bilirim size.
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/39271-okuyun lütfen okuyun.

Bulutcemre

Göbüş mü çok severim, bayılırım, taparım;))
Bizde de bir tane var

ZehraBulutt

Çoook tatlısın prenses, ama sağlığın için biraz diyet yapsan fena olmaz.

Alaracatlover

Çok şişkoş çok pattis çok tatlı ya❤️
Ama birşey sorabilir miyim? Kullandığınız mama nedir?

Aboovvv Miskinden patatesleri de varmıışş :))) yerleeerrr o göbeği yerleeeer

Hmm royal canin in icerigi iyi degil ve hayvan deneyi yapiyor belki degistirmeyi dusunseniz iyi olur :// Bu arada kedişiniz cok tatli o gobusunu isirabilirim her an :DD

hayvansever_

ay anam o ne :DDD çok tatlı ama bu bir de bizim lokuma şişko derler bari bizimde böyle göbüşümüz olsada sevsek :DD

Linsenpai

Ayyyy ısırırım o göbüşü :D yumuş yumuş