Yavru Serçe Muhabbet Kuşu Yemi Yermi

Pasacik07

Arkadaşlar acil cevap arıyorum evimde kedi besliyorum eve getirmedik annemin iş yerinde uçamayan yavru serçe var muhabbet kuşu yemi aldık mecburen orda kaldı o yemi yer mi yemezse ne yer

22 CEVAP

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü

Pasacik07

Arkadaşlar malesef serçenin boğazında ıslatılmış ekmek kaldı veterinere yetişemedik kuş öldü