Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kedi tırmalama ve oyun evi kullanan arkadaşlar

fatmatina
fatmatina

10459


Merhaba arkadaşlar benimde kedi evi kullanma düşüncem var da kedi tırmalama ve oyun evi kullanan arkadaşlar kedilerin bu tırmalama evlerinin en çok nesini sevdiklerini, hangi kısımları ile ilgilendiklerini anlatabilir mi?mesela alttaki hamak,ara kattaki kapalı kedi kutusu,asılı oyuncaklar,tünel veya en üstteki açık kedi yatağı gibi?her kedinin karakteri sevdiği şeyler tabi ki de farklıdır ancak ortak sevdikleri şeyler de vardır diye düşünüyorum ve ona göre seçim yapmak istiyorum.


26 Cevap

Badems
Badems

12123


Ben cok istedim onlardan almak fakat onun icin oyle bir yerim yok. Tirmalama tahtasi aldim daha yavruyken yuzune bile bakmadi. Tirmalama halisi aldim bende, ara sira yapiyor buna neyse ki. Sizin bahsettiginiz sanirim buyuk olanlar hem tirmalama kismi hem oyun alani olanlar, dogru mu anladim ? Tirmalama kismi icin patilerini tutup o kisma surtmeniz gerekiyor biraz ki anlayabilsin tirnaklarini torpuleyebilecegini.


fatmatina
fatmatina

10459


Evet benim kastettiğim büyük olanlar.Tırnakları için sahiplendiğim gün ufak bir tırmalama tahtası almıştım zaten hala kullanıyor ama eskisi gibi de hevesli değil tabi,işini görmek için kullanıyor tırnaklarını törpülüyor gidiyor ucundaki toplar çokta ilgisini çekmiyor:)


Badems
Badems

12123


Yine torpulemesi cok iyi bir sey, kedim 2 yasinda ve bir kere kullanmadi sag olsun onun yerine sandalyeleri yercih etti :)


fatmatina
fatmatina

10459


ilk gün alışsın diye patilerini sürttüm öğrendi ama işte canı isteyince benimki de arada halılara sandalyelere sarıyor ama müdahale ediyorum alıp tahtasının yanına götürüyorum tahtasını tırmalıyorum oda arkamdan yapıyor:)bazen de ben tırmalar gibi yaptığımda elime saldırıyor yetişemiyor o sırada tahtayı farkedip elimi unutuyor devam ediyor:)şimdi işte hareketsizliği için tırmalama evi düşünüyorum.


tugbagursoyy
tugbagursoyy

1277


bizde var bir tane küçük yuvarlak bir yatağı var orada öğlen uykularını uyuyor, yüksek bir tırmalama yeri var orada genelde beni izler bazen camın önünü koyuyorum yüksekten dışarı izlemek çok hoşuna gidiyor yükseğe bayılıyor benimki enerjisi fazla gelince basamakları çıkıp çıkıp iniyor tırmalama evi denemez ama seviyor oğlum
ev de bu


fatmatina
fatmatina

10459


Çok teşekkür ederim cevabınız için tuttum aklımda:)enerjisini atabiliyorsa ne mutlu ona.


DumanBey
DumanBey

621


Bizim duman yavruyken tırmalama tahtası almıştık cok işimize yaradı ve yarıyor koltuklara veya halılara dokunmuyor sadace tırmalama tahtasını tırmalıyor ancak kedi evine ihtiyac duymadık her yerde kendi kafasına göre yatıyor...


Yeisminesensura
Yeisminesensura

111


Kediniz oyun evinde oymadıktan sonra yine halınızı tırmalicak


Yeisminesensura
Yeisminesensura

111


Kediniz oyun evinde oymadıktan sonra yine halınızı tırmalicak


fatmatina
fatmatina

10459


Benim kızım da her yerde kafasına göre uyuyor amacım uyuduğu yeri kısıtlamak değil yani illa orada uyusun istemiyorum yine istediği yerde uyusun ve uyur da:)amacım ben evde yokken biraz daha hareket etmesini sağlamak.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
1075 Görüntüleme
26 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor