N&D Mi Proplan Mi

Simgebykl

n&d mi yoksa proplanı mı öneriyorsunuz başka önerdiğiniz kedi mama markası var mı

31 CEVAP

TospikSE

Aslında kalite olarak ikisi de aynı seviyede diyebiliriz. Proplanı denediğimiz icin kedilerimizde daha çok onun hakkında konusabilirim. Tüylerine aşıri iyi geldi kedim kadife gibi yumusacık oldu. Kaka problemi de yaşamadık. Ancak şu an önerebileceğim bir mama değil. Geçen aylarda mamanın içine zararlı bir madde karıştığı gerekçesiyle proplan mamaları toplatıldı ve açıklamalarında maddenin ne olduğumu söylemediler bile. O nedenle güvenip bir daha almam. ND ya da hills almayı düşünüyorum.