Bu Ne ?!?!?!?!?

Utanmadan paylasabiliyor bir de bunu ne kadar sikayet etseniz de yapmayacak diye bir kural yok polise falan sikayet etmek gerek bi bakarmisiniz :'(

13 CEVAP

Anonymus552223

Şaka olsa da kötu

Anonymus552223

Dikkat cekmeye çalisan gerizekali bir ergendir umarım, ama emin ol efectle falan bunu yapan firsat bulursa gercegini de yapar

Cansumuezza

Boyle bir şerefsiz var sanırım aratınca cezalandirilsin diye hastag falan çıkıyor olayın aslini ve sonucunu bilen varmi?

İneternetten arastirdim soyle olay 2017 de bu manyak kari bi kedinin gozunu cikardigi bir story atmis instagrama sonra sikayet falan edilmis ama tutuklanmis mi onu bulamadim

Dilim tutuldu amk böyleleri bana niye denk gelmiyor öldürmekten beter ederdim şimdi sayfayı şikayet edelim el birliği ile

Catlovely

çok oluyor haberlere çıkalı bu insanımsı ama o dönemde de tutuklama ile ilgili bir haber görememiştik ADALET??? yerini bulur umarım

Şaka falanmı bilen varmı :'(((((

Yani ne bileyim belki ruh hastasidir cunku bunu anca oyle biri yapar belki efekt falandir :(

Atabilecek miyim bilmiyorum ama hesbai da buymus o 2017 de dedigim [img]https://i.hizliresim.com/ByUR9N.jpg[/img][/url]

[img]https://i.hizliresim.com/ByUR9N.jpg[/img][/url]

Beceremedim gonermeyi sanirim ama internetten aratirsaniz haber olarak yayinlanmis ama ben tutuklanmis mi onu anlamadim

Cansumuezza

Sayfayı şikayet etmek derken spamlamayin gerekli yerlere sikayet edelim bu pislik devam ediyorsa yine bi yerlerde aynı şeye?

Bir kere yapan bir daha yapar sorun şu bu şuan hapiste mi yoksa değilmi ama muhtemelen degil cunku tutuklamaya dair haber yok