Bunlar Sahte!!!

Merhaba arkadaşlar, size bu fotoğraf yarışması hakkında bir şeyden bahsetmek istedim. Biliyorum ki sahte fotoğraf kullananlar var, bende sırf bu nedenle fotoğraf koymuyorum. Bu haftanın sahte fotoğrafı ise @nursude96 adlı kullanıcının kayıp pet isimli peti. İnternetten aldığı pitbull fotoğraflarını koymuş. Biraz tepkide bulunmak istedim çünkü kimsenin hakkını yemeyelim lütfen...

20 CEVAP

Çok teşekkür ederim, cevap yazıp biraz duyarlı olduğunuz için! Bence de fotoğraf yarışmasının da birinci olunca ne oluyorsa, ortada ödül yok bir şey yok. Herhalde fotoğraf yarışmasında birinci olunca Dünya birincisi olduğunu zannediyorlar:D Birde yetmezmiş gibi bizi salak yerine koyuyorlar. Aslında gördüğünüz üzere hepimiz bu durumun farkındayız. @Ebrarh bence de bugünden sonra fark eden kişiler soru-cevap da paylaşsın. Yani en azından bir utanmaları olsun!!! Umarım en kısa zamanda Petlebi düzelir, ancak düzelmesi için bizim gibi insanlara ihtiyacı var...

Oreo11

Bunları burada yazmanız çok güzel olmuş. Çünkü hem hak yiyorlar hem de bizi salak yerine koyuyorlar. Aslında bence de sahte fotoğrafları fark edenler soru-cevapa yazabilir. Ancak bu kadar yaptıklarından utanmayan kişilerin soru-cevap ta yazılan küçücük bir yazıdan hiç utanacaklarını zannetmiyorum...

nursude96

Ecet ven de size aynen katiloyorum ama beni burda suclu duruma dusurmussunuz. O kopek ve sahibi isvecte yasiyor ve kopek cok like almis ben de durumu anlattim ve kopegin sahibinden izin aldim arastirirsaniz bulursunuz ama on yargili insanlar olmaniza gerek yok

LadyAndCat

Sude Nur Hnm,
Bizi önyargılı olmakla suçlamışsınız ve fotoğrafları görmedim ama burda hak yeme söz konusu bu yüzden tepki gösterilmesi normal.
Biri köpeğini burda bırakmış gitmiş bildiğiniz terk etmiş. Siz de nedense o kişinin köpeği için uğraşıyorsunuz. Köpeğe siz bakıyorsanız bence bu kişi size para göndermeli en azından hayvanın mama parasını göndermeli...
Ayrıca bu kişi de İsveç’te yaşadığına göre maddi gücü yerindedir. Burdan 25 TL’ye veya 25 liralık mamaya ihtiyacı yoktur.

BetulP

Bu konuda paylaşıp bilgi verdiğiniz için teşekkürler. Ben de ilk kez biraz önce bir fotoğraf ekledim ve var olan fotoğraflardan da beğendim.. İnsanların başkasına ait bir fotoğrafı çalması, burada sevimli duran bir yarışma-paylaşım etkinliğini böyle kirletmesi ve daha da kötüsü amacının bir canı maddi çıkar için kullanmak olması beni çok öfkelendiriyor!