Bunlar Sahte!!!

Merhaba arkadaşlar, size bu fotoğraf yarışması hakkında bir şeyden bahsetmek istedim. Biliyorum ki sahte fotoğraf kullananlar var, bende sırf bu nedenle fotoğraf koymuyorum. Bu haftanın sahte fotoğrafı ise @nursude96 adlı kullanıcının kayıp pet isimli peti. İnternetten aldığı pitbull fotoğraflarını koymuş. Biraz tepkide bulunmak istedim çünkü kimsenin hakkını yemeyelim lütfen...

20 CEVAP

LadyAndCat

Petlebi yetkisinin burayı görüp artık bu işe el atmasını bekliyorum ama nedense kimse hiçbir şey yapmıyor sahte fotoğraf kullanımı için :s

Aysenmstura

Ne boş insanlar var ya uğraştılar şeylere bak

Aysenmstura

Sahte hesaplar açıp kendine beğeni atan da çok. Şuan 2.olan kedi düne kadar yoktu. Bugün 1.yle aynı oyda :)

LadyAndCat

Hahahaha yok artık daha neler sahte hesap açıcam üşenmeyip bir de narsist sosyopat gibi kendimi beğenicem :D

Anonymus552223

Zengin olcaklar her hafta 25 lirayla

qazi28

Bende zamaninda ayni olaydan dolayı 1. Ligi kaybetmiştim. Hatta buna sebep olan kişi hala burada aktif yazıyor. Yanı böyle şeyler için değmez hak yemeye arkadaşlar . Ayriyetten mama alması için tek yol vs budur diye yapmakta aynı şekilde hırsızlıktır. Ha mama almak için para çalmış ha bu aynı şey.

hayvansever_

evet maalesef kimse bir şey yapmıyor.

Anonymus552223

Her hafta aynı muhabbet

LadyAndCat

Epiglottis,
Aaaa bunu bilmiyordum.
Her hafta 25 lira ?!?
Biri bana bunu açıklarsa sevinirim çünkü iki kedim var ve fotoğraflarını yüklemedim ve hiçbir yarışmaya katılmadım. Katılmayı da düşünmüyorum. Afedersiniz ama kedinize mama alamıyorsanız zaten hastalandığında da doktora götüremeyeceksiniz veya tedavisini yaptıramayacaksınız demektir ?!
Yanlışsam lütfen düzeltin beni...
qazi28
Size aynen katılıyorum !

bbeyzvv

Ebrarh
siz ne kadar tatlısınız ya flwğflwşdlsşdl

kendisi haram yemeye utanmıyor anladım da kedine de haram yedirmezsin ya

LadyAndCat

Eeeee yapıyorlar da 1. Olsa nolacak ki ortada ödül yok bir şey yok :)

Anonymus552223

25 lira veriyolar odul var. Ama belki de kedisine mama alabilmesinin tek yolu budur

NZI

Böyle sahte foto atan insanlara tek diyeceğim: KENDİNİZDEN UTANMALISINIZ!

Ben parayıda geçtim, o kopyalanan resmi GERÇEKTEN atan insanın durumu. Yazık yaa. Bu kadar utanmaz olamaz herhalde bi insan. Tabi üzülmeyin arkadaşlar çünkü sizin gibi iyi olan insanlarda var bu dünyada. ;)

Ebrarh

bence fark eden kullanıcı
sahte hesabın ismini ve fotoğrafını bizimle paylaşsın bizde bu tongaya düşüp fotoğrafları beğenmeyelim ben dayanamayıp hepsine teker teker tatlış suratlarına yorum bile yapıyorum hiç fake gerçek ayırt edemiyorum :( Bi tek Bi anda beğeni sayıları hemen fırlayan fotoğraflae oluyor o dikkatimi çok çekiyor

Aysenmstura

Aaa bahsettiğim hesabın fotoğrafı yok olmuş :))