Veteriner Değiştirmem İçin Bildirmem Mi Gerekiyor

Simgebykl

Sık gittiğim bir veteriner var fakat memnun değilim oradan başka veterinere gitmek istiyorum kayıt aldırma gibi bir durum var mı acaba yoksa istediğim veterinere gidebiliyor muyum

4 CEVAP

altininannesi

Gidebilirsiniz tabii ama bir hastalığı mı var? Uygulanan tedaviden emin değilseniz veterinerinizden gideceğiniz veterinerle tedavi protokolünü paylaşmasını isteyin

Simgebykl

Hayır yok sadece veterinerdekiler çok ilgisiz o yuzden

hayvansever_

Zaten elinizde karnesi vardır önemli olan o. Onu kaybetmeyin o olduğu sürece istediğiniz kadar vet deiştirin sorun değil.

ozgeoner2111

Patili dostunuz hakkında tutulan dosyasını vermesini isteyebilirsiniz.