Veterinerde Satılan Ürün

Minimesi

Arkadaşlar geçen yolda gidirken bir veteriner gördüm kocaman fare zehri bulunur diyor sizce'de çok saçma değilmi veterinerin amacı hayvanları iyileştirmek sen öldürüyorsun ve fare bile olsa ben ve öldürülmemeli hem fare zehrini kedi köpekleri öldürmek için kullananlarda var sizce'de saçma ve kötü birşey değil mi .!!!!

4 CEVAP

Anonymus552223

Evet saçma, ayni fare hamster olunca alip besliyorlar.. fare de olsa zehirle olmeyi haketmiyor bence kötu bir olum.

LadyAndCat

O veterinere sormak lâzım bu nedir niçin kullanıyorsunuz diye :D
Umarım mantıklı bir açıklaması vardır :s

Anonymus552223

En iyi yol kedi beslemek, bizim eve fare girmeye cesaret edecegini sanmam.

Linsenpai

Rat aşığı biri olarak fare zehri bana tamamen saçma geliyor. Tamam bazıları hastalık taşıyor ama canice öldürmek yerine daha mantıklı bir yol izlenebilir