Arkadaşlae Merhaba Annesiz Kalmış Üç Yavru Kedim Var İkisi Öldü Süt Tozundan Dolayı Mıdır?

Piinaraksu

Merhaba üç kedi annesiz kaldı annesi doğumu kaldiramadığı için öldü hatta yavrusunun biri ölü doğdu.Daha sonra evde başka bir erkek kedim olduğu için bakamayacagim icin sahiplendirmek istedim ama aksilikler oldu.Bizde veterinere danisarak süt tozu aldık.İki üç gundur hicbir sıkıntı yoktu fakat bugun iki tanesi öldü nedeni ne olabilir lütfen bilgili olan bir kişi cevap verebilir mi ? Diğer kediyede bir şey olsun istemiyorum yardimci olun çok üzgünüm .

31 CEVAP

lwb

akciğere kaçma gibi durumlar kazara olabilir, öyle durumlarda bebeği baş aşağı tutarak hafif bir şekilde aşağı yukarı sallasanız yardımcı olursunuz.