Kedim Hamile Tahminen 35-40 Gündür Ve En Son Aşısını Bir Buçuk Yıl Önce Yaptırdım

emrexyx

Kedim hamile tahminen 35-40 gündür ve en son aşısını bir buçuk yıl önce yaptırdım aşılarını ne zaman yaptırmalıyım doğacak kediler dahil.

44 CEVAP

Onun cevabi verilmiş zaten konuştuğumuz şey başka şuan ama daha fazla yazmak istemiyorum sizin gibiler çok geldi geçti bu siteden

Anonymus552223

Sen de bizim hakkımizda bilmeden konusmus oluyorsun şuan. Kimse senin hayvanseverligini falan da yargilamadi, yaptiklarınin yaninda kisirlastirmanin hayvan refahi icin ne kadar onemli oldugunu anlaman dilegiyle sana ve hayvanlarina saglik ve mutluluk dilerim.

Biz deliyiz kardesim rahatladinmi? Manyagiz biz hergun boyle seylerle ugrasiyoruz bilmeyen varsa anlatmaya calisiyoruz. Madem butceniz kisitli ciftlesmesine neden izin verdiniz? O bebeklerin hepsinin asilari var mamasi var kumu var yeni kum kabi var vitamini bilmemnesi bunlara yetirecek paraniz varsa kendi kedinize de olmaliydi

Zukoo

Sana burda bilgi vermeye çalışan insanlar boş yapma gibi terbiyesizce yorumlar yapamazsın sen. Bir kişi de hatasını kabullenmiyor ya ben de ona dayanamıyorum işte. Evet haklısınız kısırlaştırmak önemli ama yapamadım demek çok mu zor ya? Bıdı bıdı ne demek? Beğenmiyorsan cevapları git başka yerde sor. Belki de haklıyken haksız durumuna düşüyorsun böyle terbiyesizlik yaparak.

Anonymus552223

Allah seni tez zamanda zengin etsin de herseye yetebil o zaman ne diyeyim. Benim tercihim kisirlastirmamak dedigin icin konu buralara geldi.

Yazdiginiz seyi gormeden cevap verdim hakkimda yaptiginiz yorumlara dikkat edin

Balkon kapiniz niye acikti kedinin atlama ihtimalini dusinmedinizmi yada kacma yada baska kedinin gelmesi veya ciftlesme

emrexyx

kedim 2 yaşında

poughkeepsie

Valla bi buçuk yıl önce aşılarını yaptırdığınız veterinere sorun mümkünse

Anonymus552223

Ciftlestirmeden once bir suru aşi yapiliyor normalde..

gizemaslan

inşallah annede anlamadığınız bir hastalık yoktur da bebeklere de geçmez nasıl cesaret ediyorsunuz kedinizi aşılatmamayı hiç anlamıyorum

Anonymus552223

Pardon kedin kacmamis baska kedi balkona cikmis, ama farketmez kisirlastirilmadigi surece bir sekilde yolunu bulur o, 4. Kattan atlayip heryerini kiranlar var bu yuzden. Sokak kedileri gibi senede bir de degil tüm yil kızisiyorlar ev sicak oldugu icin ve yilda 5 kez yavrulayabilir

Madem begenmiyordun git badka siteye sor biz uydurmuyoruz bunlari arastirmalarimiz tam bunlari veterinerler soyluyotlr sizin lafiniza karsi bilim yani? Ahkam kesen biz degiliz biz hayvanlarimiz icin en iyisini savunuyoruz kabaca cevap vermek yerine uzlasnayi denyebilirsiniz hayatinizda 1 kez bile kisirlastirmanin faydalari diye internette aratmamis biri asil bize ahkam kesen

Anonymus552223

Tecrube ogretecek herseyi ama nasilsa.. 2 3 ay sonra mesela kedinin yavrularini sahiplendireceksin. Basta cok hevesle alacaklar, sonra ufaktan tuy dokuluyor vs demeye baslayacaklar. Sonra belki de sana haber bile vermeden sokaga atacaklar elinde dogmus bebeleri.. için yanacak ve kedileri cogaltmaman gerektigini anlayacaksin. Veya kedin yine kizisacak, bu sefer balkondan atlayacak veya evden kacip araba altinda kalacak. Keske kisirlastirsaydim diyeceksin. Ama kac kedi aci cekecek senin gibiler ogrenene kadar bilemiyorum. Su siteyi 2 ay takip et, bu soyledigim senaryolarin ne kadar sık oldugunu gorursun. O zaman belki sen de bizim gibi onune gelene kisirlastir demeye baslarsin

emrexyx

ok şimdi dağılın