Kedim Hamile Tahminen 35-40 Gündür Ve En Son Aşısını Bir Buçuk Yıl Önce Yaptırdım

emrexyx

Kedim hamile tahminen 35-40 gündür ve en son aşısını bir buçuk yıl önce yaptırdım aşılarını ne zaman yaptırmalıyım doğacak kediler dahil.

44 CEVAP

emrexyx

ek olarak başka harcamalarım olduğu için benimle yaşayanın aşılarını yaptırmaya fırsatım param kalmadı yani öpücükle ya da bıdı bıdıyla kimse aşı yapmıyor her şeyin bir nakit karşılığı var kısaca zengin değilim ve kazancımı bir çok kez sokak canlılarıyla paylaştım kedi kuş köpek karga yani karşınız da ki insanı tanımadan yargılamayın üst üste dedim halen tatava yapıyorsunuz kaç kere vahşi hayvan veterinere götürdünüz ya da kaç hayvanın anlık olarak cebiniz de ki para dan çoğunu veterinere sözleşerek verdiniz bilmiyorum ama ben yaptım size yapın yapmayın demiyorum ama sizin yapmamanız gereken millete AHKAM KESMEK AHKAM KESMEYİN DAĞILIN GİDİN POSTUMDAN.

emrexyx

harbi boşşun ben buraya gelmişim aşısını 1 yılı geçkin süredir yaptırmadığım kedim hamile ne yapmam gerekir diyorum bana ahkam kesiyorsunuz karşılık verince git siteden oluyor sorunlarınız var sizin gidin psikologa görünün..

emrexyx

bende kedimin neden kısırlaştırmadığımın ve aşılatmadığımın cevabını verdim ama siz saygı duymak yerine site sizinmiş gibi ahkam kesiyorsunuz ne dünya ne bu site ne de internet ağı sizin değil önce bunu öğrenin ve eğer sorduğum şeyin dışına çıkmak istiyorsanız incelik yapıp "afedersin ama aşılatmama nedenin ne bu çok zararlı diyerek" lafa girebilirsiniz* yani çok çok mühim şahıslarsınız ya egonuzdan ve kininiz den geçilmiyor önünüze gelene sataşıyorsunuz ...

Anonymus552223

Aşiya kisirlastirmaya paran yoktur anlarim, en son bizim kapinin onundeki kedi icin zar zor para bulup kisirlastirmaya goturdugumde gec kalmistim. Ama sen bu benim tercihimdi dedin ben de mantikli olmaya davet ettim. Akil akıldan ustundur yani, kendimizi ustun gordugumuzden degil tecrubeden konusuyoz

emrexyx

Gulsahka başta o parayı oraya verememe nedenlerim de yazdıklarımın bazılarında var yani genelde kıyaslama oluyor ya kedimi kısırlaştırıcam ya da gözü hasta olan bir kedinin gözlerini yaptırcam ya da uyuz bir kedinin tedavisi ya da bir karga ya da ayağı kesilmiş bir köpeğin? anlamanız için uzatayım mı zengin değilim ve kedim evde diye aşısını erteledim ve kedim zaten sahiplendirmek üzere aldığım 6 kediden biri o 6 kediyide başkası almış ama sokağa atmış bende sokaktan aldım diğer 5i sahiplenildi bu na kısmet bulamadım şimdi daha ne diyeyim.. konu nerelere geldi ..

emrexyx

epiglottis her zaman param olmuyor olan param her insan gibi normal giderlere artanda bir yere gidiyor kısırlaştırmama tercihi benim di çünkü dediğim gibi başka hayvanların acil ihtiyaçları vs kedimin kısırlaştırılması ?

emrexyx

dumaniskonunsahibi : sen harbi sıkıntılısın.

emrexyx

dumaniskonunsahibi : sen harbi sıkıntılısın.

Evet haklisiniz ama kedinizi niye sokaga saldiniz onu anlamadim yani birine verdiniz sonra sokaga atti o ara mi ciftlesti?

emrexyx

ok bitti mi?

emrexyx

dumaniskonunsahibi : abi sen anlamadın galiba başka kedi balkona tırmanmış balkon kapısı açıkken içeri girmiş öyle gelişti mevzular

emrexyx

epiglottis : kule değil ikinci kat ama duvardan boruya zıplayıp gelmiş

Benim anladigim sizin 6 kediniz var hepsini aldiniz sonra shaiplendirdiniz 5 i sahiplendirildi biri sokaga atildi o da sizin suanki kediniz sonra sokakta mi buldunuz ben olayi anlamadim ki

emrexyx

ya hayır 2 sene önce 6 kardeşti bunlar dedim anlatamadım galiba 6 kardeşi toplamış biri evine sonra salmış sokağa bende bulunca aldım 6sınıda besledim 5i sahiplenildi bu kaldı 6 kediyi aşılattım yani bunu tekrar aşılatamadım çünkü param başka yerlere gitti evde olduğu içinde kısırlaştırmadım çünkü yine paramı o an başka acil yerlere verdim felan filan eve de kedi tırmanmış duvardan balkon açıkken çiftleşmişler