Sevgilim Köpeğimizi İstemiyor

golgekaya

merhaba yine ben 10 gun kadar once kopegimle ne kadar sorun yasadigimizi ailemdeki herkesin bana karsi oldugunu anlatmistim 'delircem' basligi adi altinda sevgilimle o zaman konustugumuzda bana 15 gun icinde bu kopegi duzelt yoksa baskasina veririz demisti normalde cok hoslandigim bir sey degil fakat veteriner tavsiyesiyle valerian diye bir ilaca basladik bitkisel oldugunu ve etkisinin dusuk oldugunu soyledi sanirim 1 haftadir kullaniyoruz ve kopegim gozle gorulur sekilde sakinlesti normalde gunde 6 7 kere yatagin carsafini yorganini tamamen assagi indirim yatagi parcaliyordu bu sayi gunde 1 2 ye dustu ben de baya bir kopek psikolojisi okudum ve artik ne olursa olsun bagirmiyorum sadece sabit tutup ona durumlari sakince anlatiyorum evdekileri de daha az isiriyor daha sakinlesti gozle gorulur sekilde ilerleme kaydettik fakat yazin okul acildiginda ve tekrar sevgilimle kaldigimiz evimize dondugumuzde erkek arkadasim onu evde istemedigini soyledi durum su beni cok yordugu icin kopege kin tutuyor ve ona baktigi zaman ondan nefret ettigini soyluyor ancak kopegi duzeltmek icin bu kadar ugrasirken onun hala ters tepki vermesinden cok yoruldum kopegimiz daha 45 gunluk bir fareydi bize geldiginde ve su an 8 aylik bu kadar sure birlikte oldugu kopegi nasil silip atabiliyor anlayamiyorum kabul ettirmek icin ne yapmaliyim

45 CEVAP

Anonymus552223

Pillikontes o nasil hikaye ya Allah korusun. Gerci kendi cocugunu olduren var hayvana mi acicak

pillikontes

Kevserhaksever

herkes aynı olmuyo tabi ama yinede bilemeyiz herkesin içini.. Rabbim merhametli vicdan sahibi insanlarla karşılaştırsın :/

Kevserhaksever

Pillikontes
Ay bunu bende görmüştüm ve bende fobi oldu evlenmek falan filan bunlardan kesinlikle uzak bir kafaya bürüdü beni. :(

Minimesi

Sizin çocuğunuz olsa sevgiliniz bu çocuk düzelmesse sahiplendir dese neyapardınız çocuğa ilaç mı verirdiniz köpek senin değil mi kimse karışamaz benim teyzemde kedini sahiplendir çok tüy döküyor dedi kedi beni kedim değilmi kimse karışamaz dedim telefonda engelledim kimse kendime karışamaz !!!!!

hayvansever_

Linsenpai hhahaa çok haklısın.

Kurter

Yaw sen mayyak misin ya durmdan hep aynı şeyi yazıp duruyon trol peşindemosin amacın ne ne yapmaya calisiyon sevgiline lezbiyenim de ipneyim de ayrıl köpeğe kullandığın verdiğin ilaçtanda kendin iç belki kendine gelirsin

Kevserhaksever

İlginizi çekmek için yapıyor olabilir mi acaba? Benim kedim de ilgimi çekmek için yaramazlık yapıyor bazen.

nalathecat

https://vetterapist.com
Kendisini internette araştırırken gördüm bence hayvan terapisti bir doktor belki köpeğinizin sorunlarına bizden daha yardımcı olabilir. telefonda konuşarak köpeğinize tanı koyup sorunu çözebilir davranış problemleri ve yaşayış biçimiyle alakalı. mutlaka araştırın uzman bi göz dışında kimse yardım edemez

Ares07

Geçen sorunuza da uzun uzun cevap vermiştim. Evdeki sorunları aşsanız bile kendi evinize dönünce ve sonrasında ciddi sorunlar yaşayacağınızı ifade etmiştim. Köpeğiniz daha bebek sayılır. Durulmasına yıllar var. Sonrasında da çok büyük sorunlar yaşayacağından emin olabilirsiniz. Köpekler 10 16 yıl yaşayabiliyor iyi bakıldıklarında. Çok net karar vermeniz lazım demiştim. Bütün bunları düşünerek uzun uzun konuşmuştum. Gerçekten köpeğinizin tüm sorunlarında yanında olamayacaksanız güvenilir birine acilen sahiplendirmeniz lazım çünkü bu şekilde ilaçla olacak iş değil. Hayvanı çok kötü bir noktaya getirip birine vereyim derseniz hayatını karartmış olacaksınız daha önce de söyledim. Benim köpeğimin eski sahibi de aynı şekilde uyku ilacı veriyordu. Birebir aynı şeyleri görüyorum. Ya çok net olup artık onunla bir hayat yaşayacak şekilde davranın ya da eğer kararsız kalacaksanız bakamayacaksanız köpeğiniz için ciddi sıkıntılar oluşturmayın. İkilemde kalınacak bir şey yok. Sahiplendirme fikrini aklınızdan çıkartamayacaksanız işler giderek içinden çıkılmaz olacaktır.

AmantiL

Yahu buda can. Köpek size alışıyor, bebek iken almışsınız onu başka bir yere bıraktığınız zaman ömrü boyunca mutsuz olucak,psikolojisi berbat olucak. Sevgilinizi düşündüğünüz kadar köpeğinizide düşünün.

Kedimiriltisi

İlaç mı verdin bir de! O köpeği acilen birine sahiplendir!!

myadl

ilaç vermek nedir ya gidin onu anlayabilecek birine sahiplendirin hem o evde sadece erkek arkadaşınız yaşamıyor tepki gösterin biraz

golgekaya

oncelikle yorumlariniz icin tesekkur ederim surekli ayni sorunla ugrasiyorum ve gercekten birilerinin bana akil vermesi gerekiyor cunku ben de sıkısıp kaldim ilaci kendin ic sevgiline icir tarzindaki yorumlari ciddiye almiyorum bu kadar kirici olmaya da gerek yok gercekten zorlaniyorum ve yanimda duran kimse de yok kopegimi de odaya tiktim orada hapis yasiyor diye bir sey yok sadece esyalara zarar vermesi ve ailemi isirmasi surekli ustlerine atlamasi tepki cekiyor harika baktigimi her seyin cok iyi gittigini soyleyecek durumum yok fakat ona kotu davrandigimi gercekten dusunmuyorum burada kendimi savunmaya calismam da pek bir getiri saglamayacak yine de olumlu olumsuz yorumlariniz icin tesekkurler

Kurter

Bak kardeşim yaşın daha ufak boyle durumlar oldu mu ben sinirlenirim daha onu ne hayat kimbilir neler çıkarır çıkarıcak belki 10 tane sevgilin olcak hepsinden ayrilicaksin en sonunda biri ile evleneceksin agliycağin gunler cok olucak çok şey kaybedip hayatta dimdik.ayakta kalıp savaşmayı ogreniceksin herşeyden herkezden kazık yiyeceksin anliycaksin ki hayvanlar insanlardan daha değerli zararsız sevgiye ihtiyacı var can dostu bu sana belki ALLAH tarafından verilen bir ödül sabir bu kopek buna iyilik yapıp belki ALLAH ta seni başka şeyler de güldürecek insanlar herseyi her boku bulur ağzı da olsa konuşur yine halleder ama hayvanlar oyle değildirler yanlarında biri olcak guvencek sımsıkı birini arar isterler sen böyle bir durumda hayvani kenara bırakıp atıp sevgilimi düşmüyorsan ayy ayrılamam ben ondan yapamam diyorsan senin aklına ossurayim tamam mi çıldırtma beni ya git hayvani ver sahiplendircek birine yada çocuktan ayrıl elini masaya vurmasını bil sen bu yaşta boyleysen çok ezilirsin köpeğin eğitime sevgiye ihtiyacı var köpeğe ilaç verip deney kobay niyetine kullanamazsın onu dilinden anla anlamıyorsan başkasına ver ben bu tür salakça yazılan şeyleri sevmiyorum net ve dürüst yazar konuşurum k bakma kafasizlik sende köpeğe yeterince ilgi alaka gösterirsen komut verirsen insan da da akıllıdır akıllanır köpeği ve herseyi düzeltebilme şansın var sevgiline yol Veriri sen yoksa sevgilin de acımasız bu konuda sevgilinle dewam et her sözünü dinl3 k3ndin3 eziyet ettir yıllarca sürünen sen olursun dewam et ne diyeyim daha sana kızıyorum.boyle şeylere