Muhabbet Kuşum Birden Bire Ötmeyi Kesti Bugün Neredeyse Hiç Otmedi Sebebi Nedir?

Samirakpulat

Muhabbet kuşum neredeyse 2-3 aydır bizde. Eşi de var. Bugün sabah hava soğuk olduğu için kafesin üzerini turbentle örttüm. Her akşam çıkarmaya çalışıyoruz. Evde kedim var onun için tüm gün açamıyoruz.Normalde çok çok neşeli bir kuş kedimle birbirlerine alıştılar ne kadar kedim kiskansa da. Kafesinin üstünü örttüğüm için küsmüş olabilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler ????

3 CEVAP

semsemo

biraz yanında vakit geçirmeye çalışın, genelde o zaman neşelenir. yanında oturup tv, video izlemeniz bile yeterli ses olsun yeter. bir de günde 10-12 saat uyuması gerekiyor kuşların, belki uykuludur?

Samirakpulat

Galiba uykusu vardı çünkü dizimde uyuyordu. Neyse ki sonra ötmeye başladı. Çok teşekkür ederim ilgilenip cevap verdiğiniz için. Şu anda da uyuyor zaten.Çok teşekkürler tekrardan :)

semsemo

rica ederim ne demek :)