Sokaktaki Kedi Ve Köpekler İcin Mama Önerisi

SBKart2207

Kedi ve kopekler için mama onerisi istiyorum eger bekledigim para gelirse sokaktaki hayvanlara (insalarin az hayvanlarin cok oldugu yerlerden baslamak üzere) mama dagiticam . İhtiyaçlarını karsilayacak ancak asiri derecede pahali olmayan mamalar nelerdir

3 CEVAP

Linsenpai

Civarımda çok köpek olmadığı için köpek maması öneremicem malesef, ama kediler micho seviyor. Hem içeriği iyi hem de ekonomik, bakabilirsiniz

Kontesiim

Kediler için enjoy micho köpekler içinde banacibo mito kullanabilirsiniz

bademthecatt

Enjoy