Veteriner Fiyatları 2020 Nedir?

nalina3281

Muhabbet kuşumu götüreceğim, fiyatları pek bilmiyorum, fiyatlar nedir?

Gagasını(kesin) ve tırnaklarını(belki) kestireceğim, alt çenesinin altında, boğazının o taraflarda dış kısımda yara gibi bir şey var elim gelince batıyor ve kuşum sürekli ciyaklama gibi 'vıyk vıyk' diye ses çıkarıyor. :(

5 yıla yakındır benimle, çok üzülüyorum... :((

4 CEVAP

Pinarac

@iremgunduz muhabbet kuşum vardı ben küçükken az buz hatırlıyorum aldığımızda kanatları ve gagası kesikti ısıramıyor ucamıyordu çok üzülüyorduk, uçamadığı içinde ev zemin katta olduğu İçin kapıyı açmıştık kedi yemiş çok üzülmüştüm, bunu neden anlattım bilmiyorum ama kuşum aklıma geldi:(

iremgunduz

ilk defa duydum gaga kestirmeyi neden kestiriyosunuz

gizemaslan

kuş kendisi gagasını törpülemiyor olabilir belki

Kuzucansu44

Gagasını kestirmek yerine gaga taşı alabilirsiniz. Ama gaga taşı olduğu halde törpüleyemiyorsa veterinere danışarak kestirebilirsiniz belki. Fiyatları çok pahalı değildir ama kuşa bakan veteriner bulmak zor