Vanlı Bi Ankaralı

Yagizsolakk

Başlıktaki gibi karmaşık bi durum sizce ankaramı van mı ? Beyaz olanı?

24 CEVAP

Anonymus552223

Van

justtfelix

Neden çiftleştirip evden yolluyorsunuz? Ya da ondan önce neden çiftleştirip yavruları dağıtma gibi bi isteğiniz var? Şuan zaten sokakta mini minnacık bir sürü yavru var. Hatta ve hatta internette bir sürü ilan bulabilirsiniz. Akrabalarınıza ya da her kimseler onlara internetten ilanları yollayabilirsiniz. Ayrıca durumu tam bilmemekle birlikte hayvanların da bir can olduğunu hediye olmadığını hatırlatmak isterim. Umarım düşündüğünüz kişilerin sizden talebi üzerine böyle bir şey düşünmüşsünüzdür. Yoksa sorumluluk alamayacak insanlara can emanet etmek üzücü sonuçlar doğurabilir.

NSukun

Gözlerini atsaydiniz ya fotoğraf olarak yuvarlak da Van bademse ankara

bbeyzvv

lütfennn çiftleştirmeyin benim kedim doğum yapalı bir buçuk ay oldu gerçekten süreç çok zor zorlukları anlatayım
hamilelik ve doğumda kedi aşırı kilo verecek her şeyi yapsanız da
bağışıklığı düşecek
doğum sırasında doğum yolu tıkanması yavru ölmesi gibi olaylar çok sık yaşanır
anne kedi ilk 1 ay çok zorluk çekecek uyku uyuyamayacak
erkek kediler devamlı kızgınlıkta olduğundan anneyi rahat bırakmayacak
anne yavrular gitmeden kısırlaştırılamayacağı için yavrular 2 aylıkken kızışıyorlar ve yeniden hamile kalabilir ve bu döngü haline girer

Anonymus552223

Albino tekir

Minimesi

Çünkü benim kedimde ankara kedisi kafa yapısı ankara kedisine benziyor

Minimesi

https://imgyukle.com/i/rWboLY
https://imgyukle.com/i/rWbkoq

Ankara kedimin fotoğrafları eğer benziyorsa Ankara kedisidir :)

Yagizsolakk

Evet benziyor ve 2 farklı veterinere götürdüm albinoluk varmı diye asla yok. O konudan eminim cinsine ankara dedi 1i biride ya ankara ya da van dedi ama tekirle bir ilgisi yok .

hayvansever_

Niyetiniz kötü olmadığı çok açık ama çok yanlış düşünüyorsunuz. Kediler anne/baba duygusunu bilmezler onlarda bu iş öyle olmuyor insanlardaki mantıkla babakmamak gerek. Hatta bir anne veya baba kedi yavrusu büyüdükten sonra onunla çiftleşe biliyor yani bi o benim yavrum bakışı asla olmuyor. lütfen linke bir bakın.
https://onedio.com/haber/kedi-ve-kopekleri-kisirlastirmak-istemeyen-insanlarin-savundugu-14-sebep-688548

hayvansever_

Bir hayvanseverin düştüğü en büyük yanlıştır bu. Hayvanları insanmış gibi düşünmek aslında hayvanlara haksızlık olduğu kadar hakarettir de. ‘‘Aaa o kedi değil, benim oğlum’’ diyenlere küçük bir ayar verdikten sonra hayvan doğasına dönelim. Kedi ve köpeklerde annelik hayat boyu sürmemektedir. 5 ay kadar yavrusuyla ilgilenen anne zamanla yavrusundan uzaklaşmakta hatta bir süre sonra kendi yavrusu ile dahi çiftleşebilmektedir. Dolayısıyla bırakın kediniz köpeğiniz anne, baba olmasın.
bakmama ihtimalinize karşı eklemek istedim önemli bir yazı :d

bbeyzvv

akrabalarınız yavru kedi istiyorsa sokak olsun ev olsun yavru kedi dolu çok fazla doğum var bulmaları çok kolay ve sokakta ölmek üzere olan kediyi almaları çok daha iyi yazık değil mi ona

Minimesi

bbeyzv aynen %90 sağır oluyorlar ben kedimi sahiplendiği zaman sahibi demişti kedimin bir tanede abisi varmış ama ona kendisi bakıyor o dağıtmış bizim kedimiz şansımıza %10 luk duyan kısımda.

Minimesi

Pardon dağıtmış değil şağırmış

Yagizsolakk

Gözlerin ikiside aynı renk çift değil bu arada

Minimesi

Bence Ankara kedisi