Kedimin Piskojisi Bozuldu

Aminto

4 yaşında ki kedimim psikoloji bozuldu sebebi ise kızgınlığa girdi ama kısırlaştırma olmuştu 2 sene önce kızgınlık devam ediyor veterinerler tekrar ameliyat olmayacağını söylüyor. O uysal kedim gitti yerine canavar geldi evde ki büyük kedimi saldırıyor ve evde kıyamet kopuyor büyük kedim çok korkuyor artık. Veteriner Kot bayoun diye bir ilaç önerdi düzenli kullanıyorum ama hiç bir faydası yok delirmek üzereyim yardımcı olacak biri varsa çok sevirnirim.

22 CEVAP

sekerfare21

İyi bir veterinere götürün yapabiliyor olmaları lazım.

yazmışsınız zaten kusura bakmayın. risk sebebini anlamadım, yapılan birkaç kedi görmüştüm.

Minikmuezza

Uzuldum..neden parca birakiyorlar boyle bazen acaba?zaten rahim butun olarak gelmiyormu

Aminto

Organlara yapışıyormuş kalan parça o yüzden bulunamıyormuş yani boşu boşuna kesilecek çocuğum. Bilmiyorum iki üç tane iyi veteriner ile görüştüm hepsi aynı söyledi. Ameliyatı yapan veteriner bırakmadım ama getir tekrar yapalım diyo kesinlikle ona götürmem ve bu hatayı bir çok kez yapmış bizden sonrada şerefsiz allahından bulsun. Yarım sabah veterinere gideceğiz kızgınlığa girdiği gibi çokta zayıf ki inanılmaz güzel yer aslında ama gram kilo almıyo aylardır denemediğim şey kalmadı yarın tekrar gideceğiz iyi bir veterinermiş umarım artık iyi olur en azından sağlıklı olsun tamamen senelerdir çocuğumun çekmediği kalmadı hastalıklardan hepsi de ameliyat sonrası oldu.

Aminto

@turkuler ben de bir sürü veteriner hekim ile görüştüm bazıları operasyon dedi bazıları parça organa yapıştıysa ve çok küçükse operasyonda gözükmez dedi bu şekilde devam edebilirsiniz dedi. Çok kararsızım bu konu da ameliyat istemiyorum ya gözükmese boşu boşuna acı çekecek kuzum. Tam emin olmadan operasyon yaptırmayın:(

turkuler

Size bir link bırakayım dilerseniz orayı detaylıca okuyabilirsiniz. Umarım ikimizin de sorunu çözülür:(
https://www.suzionline.com/kedi-sagligi/kedilerde-kisirlastirma-sonrasi-kizginlik-belirtilerinin-devam-etmesi/
Makale ve tez bile okudum bu süreçte, bakmadığım yer kalmadı

Aminto

Umarım :(
Teşekkürler