Başlık Bulamadım Bakar Mısınız :D

bademthecatt

Matisse somonlu kısırlaştırılmış mama kullanıyoruz 10 kg almıştım 1 kilo civarı kaldı son bir aydır kulak önlerinde kahverengi gibi lekeler oluştu sanırım mamadan kaynaklı biraz kaşıntısı var ve tüy dökümü epey arttı böyle bir problem yaşamış olan var mı ne önerirsiniz kulak önleri zaten seyrek herhangi bir döküntü yok mamayı değiştiricem brit care sunny hipoalerjenik mama düşünüyorum missy alıcaktım ama tavuklu daha kötü yapabilir diye düşündüm ama sunny olandada %20 yağ var kedimin vücudu yağlanmaya çok müsait yağlı göbeği sizce bir ay alıp kullansam çok fazla yağlanma olur mu? Çekilişten kazandım o yüzden brit care ürünü almak istiyorum boşuna gitmemesi için biraz uzun oldu buraya kadar okuyanlara teşekkür ederim sunny kullanan varsa yazarsanız iyi olur :)

34 CEVAP

bademthecatt

Matisse bizim tüyleride keçe gibi yaptı ya bende bir daha almam çekilişten mama kazandım brit care marka o yüzden sunny olanını seçtim deneyeceğim profine malesef kedim ağzına sürmedi o yüzden onu almaya korkuyorum :D bu mama konusuna girince insan çıkamıyor bu aylık brit care kullanıcaz ondan sonra ne alıcam bilmiyorum fotoğrafa baktın mı mama kaynaklı olduğunu düşünüyorum değiştirince geçer mi bir bilgin var mı

sekerfare21

Benim kedimin de sol gozu ile kulagi arasinda ayni lekelerden var. Sahiplendigimden beri oldugundan ve genislemediginden cok sorun etmedim ama benim de her gordugumde aklima takilan bir seydi bu. Veterinerde cok sakin durmadigindan bu tarz kontrolleri yaptiramiyorum ben, canavar diyorlar veterinerde.

sekerfare21

mattisse hem ishal yapti hem de tuylerini kecelestirdi. n&d cok daha iyi, gozleri bile cok daha canli duruyor.

ZehraBulutt

Tata tüy topağı sorununu nasıl hallediyorsun, çim mi ekiyorsun