Emziren Kedi İshal Oldu

Cemrecookie

Sokakta sürekli baktığım kedi ishal olmus durduğu yerde kakası akıyor resmen emzirdiği icin elimde olan flagly isimli ilactan vermiyorum yavrulara zararı olmasın diye. Haslanmıs patates de yedirdim ama hala ishal çözüm önerisi lütfen

2 CEVAP

Gkocg

Flagy ve iç parazit için bulabilirseniz hap verin. Reflor şase var bi de, bağırsak probiyotiği maya içeriyor. Bir şaseyi ikiye bölün sabah akşam verin. Biz kedimizi sokaktan inanılmaz ishalken kurtardık. Vet paraxit hapı ve flagy ile tedavi etti 3 gün. Sonra reflor ve haşlanmış patatesle düzelttik. Reflor şase eczanelerde satılıyor

Gkocg

Emziriyor demişsiniz gerçi. Reflor şase deneyin o zaman. Baya etkilidir