Belediyelerde Ücretsiz Kuduz Aşısı Yapılırmı

Simgebykl

Belediyelerde ücretsiz kuduz aşısı yapılırmı

5 CEVAP

altininannesi

İlçe veya il tarım müdürlüğünde de 2.5-3 ₺ kuduz aşısı :')

fndasila

Evet, belediyeler ücretsiz olarak kuduz aşısını yapıyor. Biz yaptırmıştık.

anjelik123

Eylül yada ekim ayında yasaklandı. Sahipli hayvanlara kuduz aşısı yapılmıyormuş. Ben köpeğimi götürmüştüm bir yazı gelmiş yasak olduğuna dair.

kubracetin9

Biz 2 sene önce Erkek arkadaşımın köpeğine tarım ve hayvancılık Müdürlüğünde yaptırmıştık ve herhangi bir ücret ödememiştik fakat şuan nasıldır bilmiyorum arayıp sormakta fayda var:)

bbeyzvv

kediniz için soruyorsanız eğer şehirlerarası yolculuk yapmayacaksanız yaptırmanıza gerek yok