Hayvan Sahiplenme Sarti Fazla Degil Mi

Simgebykl

Kedimi sahiplenmeden once bir ilan ariyorumdum bir kedi sahibi kediyi vermeden once bu yazilanlari soyledi. Sokak Hayvanları icinde bagis istiyor. Bagis istiyorsa kendi yapmali bir kedi vermesine karsilk bana bunlar sacma geldi sizce de oyle degil mi

11 CEVAP

Anonymus552223

Kisirlastirmasi bana ait demis, hicbirseyi şansa birakmak istemeyen biri. Neler gormustur kimbilir. Istekleri makul. Olmasi gerekenler

poughkeepsie

normal bence alacağınız mama 50-60 tl kısırlaştırma ücreti 400-500 tl minimum zaten

Anonymus552223

Para istese tamam da sokak hayvanlarina mama istemis. Ilk kez kedi sahiplenenleri korkutur tabi bu kadar şart

Anonymus552223

Bugun biri bana aşilarini karsilayacak misiniz diye sordu. Oldu canim aşı bile yaptirmak istemiyorsan kedi sahiplenme bir zahmet. Kıt kanaat annelerin kisirlastirmasini nasil yapcam diye dusunuyorum. Kedi sahiplenecekler diye ustune para isteyecekler bir de

Zeke

Bu mama isteme olayını ben 2-3 gün önce başka bir yerde de okudum. Anlaşılan yaygınlaşacak giderek..

Genel olarak doğruluğu yanlışlığı tartışılır da bu kişiden kedi sahipleniyor olsaydım 15 kg mama verirdim sokak hayvanları için.
Çünkü belli ki ilgili biri. Yaşı geldiğinde kısırlaştırıcam diyor daha ne desin.

sekerfare21

sahiplenmek isteyenler de biraz abartiyir olayi. ben sadece temel bir iki sey sordum diye geri donus alamadim kimseden.
onem veriyor demek ki yavrulara ve bu cok iyi bir sey. kedinin kisirlastirma masraflarini karsilamak istemesi ise harika. ben takdir ettim kendisini.
asil sorun kediyi alip ortadan kaybolmak isteyenlerde.

Gulsahka

bence mama isteyerek abartmış biraz. Ben de kedimi kısır olarak aldım ama karşılığında bir şey istemediler. be malum veteriner de kısırlaştırdığı. belediye de bedava yapıyor sokak kedisi diye.

mama istemesi de gayet normal. dediği gibi alt tarafı 50 lira, teşekkür olarak alınır zaten.

Cansumuezza

Mama istemesi disinda digerleri normal.

Siyammm

Saçmalık. Kaliteli mamaymış Sahiplendirilen kedilerin çoğu sokaktan onlara kendi miço veriyor zaten. Mama istenmesi ayrı saçmalık . Ama kısırlaştırmayı üstlenmesi doğru bir hareket

Anonymus552223

Siyam sokaktansa, kaliteli mamayi haketmiyorlar mi? Kendi 10 tane kedi bakiyorsa mecbur miço verir. Tabi ki kaliteli mama kavrami da degisir kisiden kisiye