Kuşumun Susaması Ve Su İçmesi İçin Ne Yapmalıyım?

nalina3281

Arkadaşlar kuşum hastalandı, veteriner suyuna her gün bir kaç damla ilaç dök diye bir ilaç verdi, ben de öyle yapıyorum. Fakat kuşumu bir kez su içerken gördüm, yani ben görmeden içiyor mu bilmiyorum, zaten cüssesi ne ki çok su içsin tamam ama yine de susamasını ve su içmesini istiyorum. Çözüm olarak ballı tatlı kraker olur ya onlardan aldım, sizce başka ne gibi şeyler yapabilirim? Kuşum susasın ve suyunu içsin, böylelikle iyileşsin istiyorum...

2 CEVAP

Kuzucansu44

O zaten suyunu içiyordur. Birkaç gün suyunu takip edin gerçekten azalmıyorsa yani hiç su içmiyorsa biraz yorabilirsiniz. Oda da biraz uçsun yorulunca içer suyunu

nalina3281

Salamıyorum hasta diye, çünkü diğer kafeste başka kuşum var o da hasta olmasın diye...