Bu Nasıl Bir Veteriner Ya?

Simgebykl

Sosyal medya uygulamasından bir veterinere(olup olmadığını da bilmiyorum) gittiğim veteriner kediye karma aşısının 3 doz yapıldığını ve her ay iç dış parazir olması gereltigini söyledi bende şaşırdım bunun doğruluğunu sormak için ona yazdım ve bana dedi ki sen bu hadsizliği nerden buluyorsun. İki para harcadın diye ölmüyorsun dedi. Bu insanlar nasıl veteriner olabiliyor? Kedileri eve hapsediyormuşuz

4 CEVAP

GlsmKrpk

Veterineri deşifre edin kimse canını emanet etmesin

Cansumuezza

İsim ver pisman edelim :Dd

Simgebykl

Fotoğraf yüklenmemiş bir daha aynı soruyu soruyorum

GlsmKrpk

İç dış parazit aşısını 2 ay hatta evde kedi yoksa dışarıdaki kedileri sevince kıyafetlerinizi değiştirip ellerinizi yıkıyorsanız 3 ayda bir yaptırılıyor. Hatta uzun süre yaptırmayanlarda var.
Karma aşı ilk ise 20 gün aralıklarla 2 kere uygulanır. Oda ilk senesinde.
Öbür seneler yılda 1 yapılıyor