Kedileri Otobuste Yanimiza Alabiliyor Muyuz

Simgebykl

Yeni bir duzenleme gelmis kedi ve kopekleri kafes icinde sehir disi otobus yolculuklarinda yanimiza alabiliyormusuz. Izin veriyorlar mi acaba o sekilde yolculuk eden var mj

5 CEVAP

poughkeepsie

Evet aşı kartı yanınızda olmalı ve bütün aşıları yapılmış olmalı o şekilde alabiliyorsunuz

Ayselgns

Evet böyle bir düzenleme gerçekleşti. Resmi olarak açıklandı. Yine de bir süprizle karşılaşmamak adına yolculuk yapacağınız firma ile görüşme sağlayabilirsiniz.

psabrk

Firmaları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bu düzenleme daha yeni bir düzenleme belli kuralları vardır muhtemelen.

Kediduman

Yasal bir düzenleme olduğu için çoğu firma bu konuda bilgili. Daha önce 2 kez kedimle yolculuk yaptım böyle bir hakkımın olduğunu söylememe gerek kalmadan kendileri söyledi zaten. Kucağınıza taşıma çantası ile durabiliyor yine bu küçük cins köpekler için de gecerli. Büyük ırk köpeklerde böyle bir hak yok diye biliyorum. Zaten yasal bir hak kimse engel olamaz. Aşı konusunda sorun yaşamadık görmek istemediler zaten.

hayvansever_

evet yasal olarak artık böyle bir hak var. Firmayla konuşmakta fayda var öncesinde ama her türlü kabul etmeliler etmedikleri takdirde şikayette buluna bilirsiniz haklı olan sizsiniz bu durumda.