Köpeğimi Apartmanda İstemiyorlar

Merhaba arkadaşlar köpeğimi apartmanda istemiyorlar. Fındık kadar köpek ve hiç havlamıyor bile fakat buna rağmen apartmanda imza toplanmış göndermek istiyorlar kızımı. Bu konuda hangi haklarım var ve ne yapabilirim lütfen bana yol gösterin

13 CEVAP

velicankaya

YENİ yasa çıktı diye biliyordum haberlerde duydum artık apartmanda köpek beslemek serbest yasal
Olarak şikayet edemezler

Kedimiriltisi

Onlara neymiş minicik köpeğin ne zararı varmış onlara hey allahım

Avukat bir arkadaşımla görüşücem arkadaşlar, olayı adli boyuta taşımak istiyorlar. Bende taşıyorum aynı şekilde kızıma dokunamazlar. Her yerlerinden nefret akıyor

Ares87

Havlasa ne olacak Allah aşkına onlarda konuşmasın o zaman kıyameti koparırım yine de bırakmam ne demek ya gerizekalı insanlar

nidaxu

apartman yönetiminde evcil hayvan beslenemez maddesi varsa tahliyesini isteyebilirler. fakat yoksa ve sonradan eklense dahi hiçbir işlem yapamazlar imzayla falan da olmaz o iş.

tuanatuti

kim neden istemesin zararsız ufacık bir köpeği aklım almıyor onlarla yaşamıyor ya sizinle yaşıyor insanları anlamak çok zor çok

Firfir1

Yaşadığınız bölgedeki belediye veteriner işlerinden köpeğinizi kayıt ettirirseniz hiç birşey yapamazlar imzayla falanda hiç bi halt olmaz

Linsenpai

Kuduz aşısı olduğu sürece hiçbir şey yapamazlar endişelenmeyin

Siyammm

Cahil bu insanlar sevmiyosan besleme sanane elalemden kapına mı sı*ıyo

NSukun

Sizde onların çocuklarını isteyin nefret edilecek insanlar resmen köpeğin kuduz aşısı yoksa en kısa zamanda yaptırın kuduz aşısı yoksa belediye alabiliyor diye bişey duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum risk almayın yaptırın

pashav89

şöyle insanları duydukça sinirden çıldırıyorum...

dilandel

allah ıslah etsin bunları hala böyleleri kaldı mı ya

bildiğim kadarıyla aşıları karnesi vs tamsa eksiksizse yeni yasa gereğince hiçbir şey yapamazlar, umarım bir an önce çözebilirsiniz ne kadar stresli bir durum olduğunu tahmin edebiliyorum ????????