Anket!!!

catsica

Anket

hills
(16 oy)
proplan
(9 oy)
profine
(16 oy)
Toplam (41 oy)

Diğer sorumda anket yokmuş.Ben proplan hills yada profine mama alacağım yavru kedime.İçerik olarak profine daha iyi deniyor ama hills ve proplanın analiz değerleri daha güzel?İçerşkler falan nasıl daha iyi bi karşılaştırma yapar mısınız?Bu konuyu bilmiyorum.Veteriner hills yada proplan dedi bana

33 CEVAP

minky

bu arada 9 hills 6 profine.hills diyenler sebep nedir acaba?içinde et bile yok?

catsica

Hills daha çok denmiş ama hills diyenler açıklama yapmamış ki

minky

@dumaniskonun sahibi 4/4 hareket lslslslsl

Kurter

Sekerfare detarjan reklamının tanıtı mı ni mi yapıyon

Ben de Royal Canin reklamı yapmaya başlicam gelen paralarla da ND alırım ksbxksjdkwjx

TATA4242

Hill's nasıl bu kadar oy almış sjsjsjsj,arkadaşlar Hill's ve Proplan kedi mamasının,sadece katkı maddelerini köpeklere göre ayarlarsanız,köpekler için sıkıntı olmaz.Yani %35 karbonhidrat içeren mamalar nasıl bu kadar öneriliyor,çözemedim.Adamların içeriği,gluten,mısır,buğday,pirinç,buğday unu,bilmem ne unu.Yani Anadoluda kangallara verilen yaldan farksız,bir içerikleri var.Profine çok mu hayır ve asla ama en azından bunlardan iyi.

sekerfare21

Yok daha para almadım, burada olduklarını görünce bir göz kırpayım, hünerlerimi sergileyeyim dedim. Keşfedilirsem fena olmaz. Kedimin kumunu finanse etmem lazım, çok gidiyor tuvalete.

@sekerfare21
Dedimmi dedim bildim vallah ksnzkejxjendj

sekerfare21

@mervegck06’nin konusunda isimleri gecer gecmez ovmeye gelmislerdi. Reklam icin burada bulunduklarina gore kesfederler beni dedim ama ses seda cikmadi daha. Onlarin foyalarini ortaya cikarmamam lazimdi sanirim.
Mesaj atip foyanizi ortaya cikarmami istemiyorsaniz bana kum gonderin demeliydim.

minky

Profine COMPLETE CAT FOOD - COMPOSITION:

chicken 42% (chicken meal 26%, dried chicken 16%), maize, rice 14%, chicken fat (preserved with mixed tocopherols) 12%, hydrolyzed chicken liver 2%, salmon oil 2%, shrimp 1.5%, dried apples, brewer’s yeast, sea algae 0.5%, herbal blend (fennel, basil, sage) 0.02%, chicory root (source of mannan-oligosaccharides) 0.016%, fructo-oligosaccharides 0.013%, yucca schidigera extract 0.009%.
NUTRITIONAL ADDITIVES IN 1 KG:

vitamin A (3a672a) 20,000 IU, vitamin E (alpha-tocopherol) (3a700) 600 mg, vitamin D3 (E671) 800 IU, vitamin C (E3a312) 200 mg, taurine (3a370) 2,200 mg, choline chloride (3a890) 1,900 mg, biotin (3a880) 1.8 mg, niacin (3a314) 45 mg, calcium pantothenate (3a841) 6 mg, vitamin B12 (cyanocobalamin) 0.035 mg, vitamin B2 (riboflavin) 4.5 mg, vitamin B1 (3a820) 6 mg, vitamin B6 (3a831) 2.6 mg, folic acid (3a316) 0.8 mg, iron (E1) 50 mg, iodine (3b201) 3.8 mg, organic copper (E4) 12 mg, organic zinc (E6) 150 mg, organic manganese (E5) 55 mg, organic selenium (3b8.10) 0.2 mg, L-carnitine (3a910) 60 mg, L-arginine 10 (3c3.6.1) 11 mg, DL-methionine (3c301) 15 mg, L-lysine (3.2.3) 11 mg.
ANALYTICAL CONSTITUENTS:

crude protein 37.0%, fat content 19.0%, crude fibre 1.8%, moisture 10%, crude ash 7.0%, calcium 1.5%, phosphorus 1.1%, sodium 0.2%, magnesium 0.09%, Omega-3 0.28%, Omega-6 2.50%. ME: 4,050 kcal/kg.

ProPlan Mamanın İçeriği;
Tavuk eti, mısır gluten unu, tavuk türevleri, pirinç, karışık tokoferollerle korunmuş sığır yağı, soya unu, mısır, buğday gluteni, balık unu, kümes hayvanı türevleri, yumurta türevleri, kuru maya, fosforik asit, sakatat, tuz, tetrasodyum pirofasfat, potasyum klorür, kolin klorür, taurin, vitamin E takviyesi, çinko sülfat, demir sülfat, demir sülfat, I-askorbil- 2-polifasfat, manganez sülfat, DL metionin, niasin, kalsiyum karbonat, vitamin A takviyesi, bakır sülfat, kalsiyum pantotenat, tiamin mononitrat, riboflavin takviyesi, vitamin B-12 takviyesi, piridoksin hidroklorür, folik asit, vitamin D-3 takviyesi, kalsiyum iodür, biyotin, menodion sodyum bisülfit kompleksivitamin A aktivitesi kaynağı, sodyum selenit.
Analiz:
Su % 12 Ham Protein % 40 Ham yağ % 18-23 Ham selüloz % 3 Ham kül %10,9 Taurin 1800

Hills Tavuk ve hindi unu, mısır, hayvansal yağ, dijest, mineraller, balık yağı, kurutulmuş pancar posası, keten tohumu, bitkisel yağ, selüloz.

Besin Kuru Madde1
%
Protein 39.6
Yağ 25.0
Ham Selüloz 1.6
Karbonhidrat / NFE 26.3
Kalsiyum 1.34
Fosfor 1.12
Sodyum 0.51
Potasyum 0.87
Magnezyum 0.111
Taurin 0.21
C Vitamini 110 ppm
E Vitamini 658 IU/kg
DHA 0.152
Toplam Omega-3 YA 1.00
Toplam Omega-6 YA 3.87
Kül 7.6
Beta-Karoten 2.50 ppm
A Vitamini 11337 IU/kg
D Vitamini 1101 IU/kg

minky

ProPlanda çokntahıl var.Öncelik profine sonra hills

minky

profinein kittenını alacakmış alacaksa.Diğer sorusunada baktım.3ünden biriymiş yani

minky

;))).Ah her neyse konuya dönelim.Ciddi anlamda hills ve profine mamadan neden hills

minky

Dahaçok oy almış?

minky

jkwlgvuk