Anket!!!

catsica

Anket

hills
(16 oy)
proplan
(9 oy)
profine
(16 oy)
Toplam (41 oy)

Diğer sorumda anket yokmuş.Ben proplan hills yada profine mama alacağım yavru kedime.İçerik olarak profine daha iyi deniyor ama hills ve proplanın analiz değerleri daha güzel?İçerşkler falan nasıl daha iyi bi karşılaştırma yapar mısınız?Bu konuyu bilmiyorum.Veteriner hills yada proplan dedi bana

33 CEVAP

minky

cidden hillse hala oy veriyolar hillse oy verenler nerdee

minky

Hala hillse oy veren var

onurtemiz

Proplan da pek iyi mamalar arasında değil ama bu mama Hills'ten biraz daha iyi bu insanlar herhalde açlıktan trol yapıyorlar burada diyeceğim de ezan okunalı oldu baya :D

@catsica sana ND öneririm bunlara para vereceğine doğruca ND Kuzuluya koş kedin sağlıklı bir miyav olsun.