Anket!!!

catsica

Anket

hills
(16 oy)
proplan
(9 oy)
profine
(16 oy)
Toplam (41 oy)

Diğer sorumda anket yokmuş.Ben proplan hills yada profine mama alacağım yavru kedime.İçerik olarak profine daha iyi deniyor ama hills ve proplanın analiz değerleri daha güzel?İçerşkler falan nasıl daha iyi bi karşılaştırma yapar mısınız?Bu konuyu bilmiyorum.Veteriner hills yada proplan dedi bana

33 CEVAP

ZehraBulutt

Şekerfare dalga geçmez bir kere geçenleri de şiddetle kınar, o çok ciddi bir insan taam mı :))

mervegck06

@şekerfare ben o salaklığı yapıp nd kullanırken tüy döküyor diye unique aldım ve inanılmaz derecede pişmanım. Tüy dökümü hiç azalmadı daha da arttı. ND kullanırken tüy dökse de en azından tüy kalitesi şimdiye göre çok çok daha iyiydi.

@minky Kimseye guvenme bahsettigin kisi ben bile olabilirim para versinler whiskasin reklam yuzu olurum. Enjoyun falan. Sknxksndkwnd ama onlarda para yok

TATA4242

Para biriktirinde mama çıkaralım,içeriğinin yüzde %40 si karbonhidrat olsun.Dengeli mama diye satarız.İçine yağda koymayız.Nasıl olsa,o karbonhidrat yağa dönüşecek :)

minky

en çok hills verilmiş oy olarak 6hills 5 profine 4 proplan

poughkeepsie

@sekerfare21 zengin içerikli demekle olmuyo paylaş görek, aksi takdirde maalesef istemeyiz. reklamlar bittiyse ana konuya dönelim

minky

;)))))

Fake açıp profine icin oy basicam skdnekndkens sahte oy

Para aldın mı gız doğru söyle ksjsksjd

Kurter

Kıçta pişik yapmıyormuş sıçınca kakanin üstünde TSE damgası otomatikman çıkıyormuş bebelac reklamlar

minky

Ya o değilde ben hala hillse oy verip buraya açıklamayanşara takıldım kesin onlarda alıyo para nskskos

sekerfare21

Unique tavsiye ederim, veterinerlik fakultesindeki profesorlerimiz tarafindan gelirstirilmis, zengin icerikli, yerli mali, on numara bir mama. Boyle bir mamayi siz de denemek istemez misiniz? Unique pet foods: mamanin yerli adresi

TATA4242

Arasında en iyi içerik,profineye ait.Hiçbirinde meat yazısı mevcut değil.Ucu açık kavramlar var.Hill's ve Purina mamalarının içeriği Profineye göre daha boş.Profine'nin ise alınabilecek 2 maması var,biri lamb,diğeri light turkey olan.Nedeni ise en azından meal yazmıyor.Benzer bir marka olan Brit Carede ise Cocco ve Tobby modelleri alınabilir.Yani ne Brit Care nede Profinede masum değiller.

Profine

minky

şekerfare dalga geçiyor shadusu