En İyi Kuş Yemi?

Ela999

Anket

Quik
(5 oy)
Jungle
(0 oy)
Toplam (5 oy)

Kuşlarıma yem almak istiyorum ama iki marka arasında kaldım sizce hangisi ayrıca anket dışında kullandığınız çok iyi dediğiniz bir yem varsa yazabilirsiniz

6 CEVAP

Vitakraft alıyorum ben. Versele Laga da denedim fakat içindekİ çekirdekleri kuşlarım yemiyor, Vitakraft'ta çekirdek yok, herşeyini silip süpürüyorlar fakat içinde yulaf miktarı fazla gibi, göbek yaptı biraz kuşlara. Vivid yem de güzel, artık Vita ile Vivid karıştırıp vereceğim. Quick de almıştım daha önce, içinde renkli kıtır çok ve kuşlar onu da yemiyor, onun harici güzel bir yem. Jungle hiç almadım, fikrim yok.

Minikmuezza

Gold wings de alabilirsiniz oda cok kalitelidir

Bunlar hariç size vitakraft önerebilirim.

Kuzucansu44

Ben genellikle Quik alıyorum ama arada markasına bakmadan aldığım da oluyor.

Pardon o yulaf değil de arpa galiba işte beyaz uzun birşey, onları bayılarak yiyorlar ama göbiş yapıyor fazlası.

Minikmuezza

O yulaf ben kendi kuslarimada kullaniyorum serinletiyormus kuslari