Royal Canin

Cansumuezza

İyi mi kötü mü diye sormuyorum arkadaşlar, yeterli bilgiye sahibim. Sormak istediğim şu; kedisini uzun vadede royal caninle besleyen bir zararını ya da yararını görenler bilgilerini benimle paylaşabilir mi

38 CEVAP

Cansumuezza

Carathas o dediklerine de ben güvenemiyorum işte. Bonacibo ilede aynı olduğunu düşünmüyorum açıkçası

Cansumuezza

Uzun süre instinct de yedik bu arada onu da yemiyor artık. Benim kedim tahilsiz mama istemiyor şaka gibi

Cansumuezza

Hills belki olabilir. Dediğim gibi yemedikten sonra hic bir anlamı yok. Proplanda yemedi. Onu alırdım yoksa rc yerine. Ama artık sıkıldım sürekli havaya para veriyorum mama icin. Royal canin fit 32 yi severek yiyor, madem öyle devam edeceğim royalin kısır çeşidi ile

Cansumuezza

Carathas hayır 8 kilo Nd düşük tahıllı sokağa dağıttım en yok zamanımda hemde

minky

Ay rc hayvan deneyi yaptı ama.Eskidende bişeye sponsor olmuştu.Jillste colgatein.O da deney yapıyo.Bence siz bi kaç markayı dömüşğmlü kullanmalısınız.

Cansumuezza

Minky evde suan hali hazırda Nd tahilsiz kuzulu ordekli tavuklu , instinct tahilsiz balıklı ve Royal canin fit 32 var o royal canin yiyor. Siz düşünün yani daha nasil bir dönüşüm yapmam gerekli oturup sinirimden kendim yiyeceğim mamaları

Cansumuezza

Sanabellede deneyeceğim evdeki mama dağı biterse..

Cansumuezza

Carathas, evet geyikli, domuzlu , bıldırcınli ne bulursam alıp denedim ND den ,sevmiyor..