Nişanlanacagim Kişi Kedimi İstemiyo

yusufali27

Arkadaslar benim 16 yasimda daha bebekken sokakta buldugum bir kedi vardı ve su anda 10 hatta 11.yilimizi dolduruyoruz çok şükür ama yasak bittikten sonra nisanlanacagim kişi kesinlikle evde kedi kopek istemedigini soyledi hayvanları sevdiğini saniyordum dediğimde ise seviyorum ama uzaktan dedi bu durmda ne yapabilirim baya bi çaresiz kaldım kedimi asla bırakmam ama onun bole yapması da canimi sıkiyo mesela ben ona senin o tüylü muylu esyalarina falan katlaniyorum ama diyorum ona para vermiyosun sen dedi bende Allaha şükür yeteri maaşım var onun maddi ihtiyaclarini karsilarim dedim ama dinlemiyo her şeye de bi yanıtı var

51 CEVAP

yusufali27

@bbeyzvv katiliyorum da plan su artik ben nisandan yarı yarıya para koparir kedimle beraber bilgisiyar oyunlariyla bir hayat geciririm meslegi de aldik ele cok sukur bir de hayvansever bir arkadaş da bukursam mis ama bulamazsam da ziyani yok bu saatten sonra, mesaj attım asıl yüzünü orda gösterdi zaten

yusufali27

Arkadaslar burayı bi evlilik programina falan donusturduysem kusura bakmayin da kafam baya karismisti napsam iliskiyi diye dusunuyodum da bu siteye girdikten sonra nisandan parayı yarı yariya koparıp kedimle gül gibi hayat gecirmej fikri yattı eyvallah saolun

Cansumuezza

Hayvan sevmeyen insandan hersey beklerim. Uzaktanmış. Böyle insanlardan nasıl soğumuyorsunuz ben anlamıyorum. Hiç olmazsa o sizin 11 yıldır evladınız diye sizdeki değeri için,size verdiği değer için birşey demez insan. Umarım tamam aşkım diyip 11 yaşındaki bir çocuğu terk etmezsiniz ne diyim.

poughkeepsie

Herkes her şeyi söylemiş çok fazla yorumlara da bakmadım ama her şey bi kenara 10 senesini sizinle geçirmiş bi canlı ne sokakta ne da başkası ile yapabilir. Yavru kediyi, 1-2 yaşındaki kediyi alıştırırsınız ama o artık yaşlı bi kedi. Başkasına sahiplendirecek olsanız da oyun oynamasını ister, koşturmasını ister, bakımını yapamaz ayrıca hayvan stresten bile ölebilir. Yanlış anlaşılmak istemem ama tavrınızı koymanız lazım. Sonuçta bu kişi sizin 10 senelik kedinizi bilmiyor değildi, iş buraya gelene kadar neden bekledi bunu söylemek için? Kabul etmeyin, bunun için sizi mi bırakacak? Burdan söylemesi kolay tabii ki asla iki insanın ilişkisine bilmeden yorum yapmak istemem ama bugün 10 senelik dostunuzu bırakmanızı isteyen yarın nelerinize karışır düşünmek istemiyorum.

Siyammm

Ya dini açıdan girebilirsiniz peygamber efendimizin kedisi sünnet fln .
Yada kalp krizi oranı nın %30 azaldığı gibi şeyleri söyleyebilirsiniz. Bu tarz şeyler başta konuşulmalı kediniz baya yaşlı son yıllarını sizinle geçirmeli bence

yusufali27

@epiglottis 11 yaşında 11 yıldır da bende zaten evcil kedileri sokağa atmak onların olumudur nisani atmam sanırım sizin gaziniza geldim bi an :D neyse ama dogruya doğru eyvallah haklısınız sagolun

Kurter

Hiç uğraşma aga nişanda yapma yol al de kiza... senin kafa da çalışmıyor hic he..... nişanı kiz tarafı yapıyor , nisanda az para toplanır bari düğüne kadar götür durumu düğünde güzel bir vurgun yap 1 ay götür evliliği sonra ayrıl kıza dokunma bari

xxxSude

Aslında ciddi bir mesele ama nedense bazı yanıtları görünce gecenin bu saatinde gülesim geliyor :) Umarım yoluna koyarsın bir şekilde, iyi akşamlar.

Cansumuezza

Her istediğini yaptıran şımarık insanlar bana kafayı yedirtiyor. Sorun çıkmasın diye tamam diyince sorun çözülmüyor bir sonraki istek başka bir taviz oluyor.sınırlarınız olsun ya

LadyAndCat

Bu nasıl bir şımarıklılık?!?
Karşındaki kişiye “Ya BEN ya kedin.”
Diyecek kadar saçma-çocuksu bir kıyaslama içine girip kazanırsa dünyaları kazanmış gibi edalar takınacak olan dişi kişi...
Şimdiden naz niyaz başlamış.
Kedi videoları izleyip “Ayh çok tatlı” deyipte sizin kedinizi istememesi nedir anlayamadım?!?
Ortada bir mantıksızlık , bir tuhaflık var. :s
Size sevimli , merhametli görünmek istemiş heralde hanım kızımız, bir güzel oymamış, şimdi de gerçek yüzünü görmüşsünüz...
İster kadın ister erkek. Hayvanı, doğayı, Güneş’i , Ay’ı , Dünya’yı , yaşamayı sevmeyen, dünyanın güzelliklerini göremeyen birinden Allah sizi uzak tutsun! Mübarek aydayız. Şükredin ve hayvan sevgisi olan , iyi kalpli biri arayın kendinize..
Hayvan sevgisi olmayan insan bana yaklaşmasın o insanda ne sevgi, ne vicdan, ne merhamet olur. Bir de hele bu kişiler kadınsa iyicene soğuyorum...
Bunlar nasıl “ANNE” olacak???
Nasıl sevecek, merhamet edecek?!?
Hayvanı uzaktan sevmek nedir yaa?
Öyle bir SEVGİ biçimi yok.
“Evde hayvan olmaz. Kılı tüyü” diyenler de gerçekçi DEĞİL.
Bir süpürürsün , bir süpürge açarsın ortada ne tüy kalır ne bir şey...
Kedi çok temiz hayvan başka canlı belki kirletir evi ama kedi temizlikle bütünleşmiş bir canlı.
Bu kadar titizlik meraklısı insanlara tek bir lafım var öpüşmek bile çok temiz, titiz bir eylem DEĞİL.
Ne kendilerini kandırsınlar ne de çevresindekileri...
Temizlik takıntısı olan insanların psikolojik sorunları var demektir.
Terapiste gitmeliler...

LadyAndCat

Zeke , :)
Yok yaa gerçekten PES !
İçinde SEVGİ olmayan insan başka birini nasıl sevecek.
İnsan ve hayvan ayrımını neden yapar bazı insanlar???
O da bir canlı türü neticede. İçinde sevgi olmayan sadece dışarıya karşı rol yapar , sahte gözyaşı döker ama gerçekten içinde hissetmiyordur belki de...
Ben hayvan sevmeyen insanlara şahsen yaklaşmamaya çalışıyorum.
Hayvan sevmiyorsa beni hiç sevemez diyorum nokta diyorum :D

Siyammm

Ayrïca unutmayın o kediye daha fazla şey paylaştınız

Merzela

Seven sevdiğinin sevdiği sevmediğine katlanır. Kendinizi kabul edicektir eğer doğru kişi ise.

tuanatuti

nişanlını sokağa at

Alaracatlover

Acıkcası ben ikna etmryi dener ama emreder gibi konuşursa '' Tatlım kusura bakma ben ve çoçuklarım bir paketiz ya bütün alırsın ya hiç derdim :D'' (Biraz ergence bir laf oldu ama doğruya doğru şimdi)