Nişanlanacagim Kişi Kedimi İstemiyo

yusufali27

Arkadaslar benim 16 yasimda daha bebekken sokakta buldugum bir kedi vardı ve su anda 10 hatta 11.yilimizi dolduruyoruz çok şükür ama yasak bittikten sonra nisanlanacagim kişi kesinlikle evde kedi kopek istemedigini soyledi hayvanları sevdiğini saniyordum dediğimde ise seviyorum ama uzaktan dedi bu durmda ne yapabilirim baya bi çaresiz kaldım kedimi asla bırakmam ama onun bole yapması da canimi sıkiyo mesela ben ona senin o tüylü muylu esyalarina falan katlaniyorum ama diyorum ona para vermiyosun sen dedi bende Allaha şükür yeteri maaşım var onun maddi ihtiyaclarini karsilarim dedim ama dinlemiyo her şeye de bi yanıtı var

51 CEVAP

Anonymus552223

Kedi 11 yillik nişanli kac yillik? Kirmizi cizgileriniz olmazsa evlilikte cok zahmet cekersiniz, agziniza scilir. Perde yuzunden ayrilan nişanlilar biliyorum. Kedi onemli. Dyson v10 alin ona temizlik icin cok kolaylastiriyor isinizi. Yani bir de 16 yasinda kedici zavallinin kac gun omru kaldigi belli degil:(

Linsenpai

Hayvan sevmeyen insan da sevmez aklınızda bulunsun..

mishathecat

Bugün kediyi istemeyen yarın başka şeylere laf yapar. Ayrıca sizi gerçekten seviyorsa sorun etmez kedinizi köpeğinizi. Ne saçma iştir bu

blue_hpood

nişanlanmayın. kedi yüzünden sizi kıracaksa olmaz bence o iş.

bbeyzvv

ıy en sevmediğim tip ya kedinin bokuna kurban olsun karışmak gibi olmasın ama insan seçiminiz yanlış olmuş o kim de ya 11 yıllık yavrun ya da ben diyebiliyor çok saçma gerçekten kendinizi yormaya değmez

Kurter

Ne güzel işte nişanlıyken yüzünü göstermiş sana evliyken ne olur bilinmez kararını ver ..... Hadi erkeğim tenhaya gidelim kızışıcak buralar... iyi aksamlar

TATA4242

Valla açık ve net söyleyeceğim,evleneceğim kişi isterse anakonda beslesin.Sonuçda ben anakonda sevdiğini biliyorsam,evime anakonda alacağını tahmin etmem gerekiyor.Mesela benle evlenecek kişinin 10 kere düşünmesi lazım,pitondan tutunda,iguana,kedi,papağan hepsini besleyesim geliyor.Zaten bu sebeple,ileride kuş uçmaz,kervan geçmez bir yere gidip orada kuş besleyeceğim :)Sonuç olarak sizin kedi sevdiğinizi biliyor,şimdi neden;
Ben mi kedi mi tercihini yap,olaylarına giriyor,orayı çözemedim.Yani şuan bunu diyen,ileride ben mi annen mi der.

Dipnot :Anakondayı yanlış yerlere çekmeyin.Yaşanan olayı kendim yaşamış gibi yazdım.Bu tarz kişiler beni deli ediyor.Hadi yoluna demek lazım,beğenirse...

xxxSude

Bu ilişki meselelerinden hiç mi hiç anlamam en baştan söyleyeyim ama 11 yıllık dost bırakılır mı hiç yahu? Çocuğunuz o çocuğunuz. İlerde de bebeğiniz büyüdüğü zaman bunun tatlılığı gitti diye bırakmasın dikkat edin de :)

Ebrarh

Tüm kalbimle söylüyorum Asla amacım size negatif bir fikir vermek değil kendimi sizin yerinize koyuyorum sadece ve bana o cümleleri kursa hadi cnm bye derim umrumda da olmaz hayvan sever ilerde bir iki kedi köpek daha alabilcğeim bir hayat arkadaşı bulurum :)

bbeyzvv

off kedine bence şu an çok güzel mamalar ödül şeyleri falan al hayatını kurtardı insanların gerçek yüzünü göstererek

bbeyzvv

bugün sahibinin evlendiği kişi istemediği için sokağa atılan bi kedi gördükten sonra bu soru ve karar beni çok mutlu etti

Zeke

Kediniz nişanlanacağınız kişiyi istiyo mu?
Ona da sorun çifte standart olmasın

Kurter

Nişanı iptal etme aga nişanı yap para topla altın yüzük ne gelirse aldigin bütün parayi hayvana bağışla sonra nişanı at

yusufali27

@bbeyzvv Keske kedin mi ben mi diye sorsada kedim desem şimdi pusuda demesini bekliyorum diyomusum :D

blue_hpood

bbeyzvv gerçekten sevdiği için birlikteyse ben mi kedi mi demezdi herhâlde..