Nişanlanacagim Kişi Kedimi İstemiyo

yusufali27

Arkadaslar benim 16 yasimda daha bebekken sokakta buldugum bir kedi vardı ve su anda 10 hatta 11.yilimizi dolduruyoruz çok şükür ama yasak bittikten sonra nisanlanacagim kişi kesinlikle evde kedi kopek istemedigini soyledi hayvanları sevdiğini saniyordum dediğimde ise seviyorum ama uzaktan dedi bu durmda ne yapabilirim baya bi çaresiz kaldım kedimi asla bırakmam ama onun bole yapması da canimi sıkiyo mesela ben ona senin o tüylü muylu esyalarina falan katlaniyorum ama diyorum ona para vermiyosun sen dedi bende Allaha şükür yeteri maaşım var onun maddi ihtiyaclarini karsilarim dedim ama dinlemiyo her şeye de bi yanıtı var

51 CEVAP

blue_hpood

gel bu işi tatlıya bağlayalım deyin, nişan yapın, altınları ve toplanan paralı ortak bölüşün, ayrışmalı ayrılın. bence çok güzel:D

yusufali27

@blue_hqood aklıma yattı yalnız yaparım ben bunu aga :D

bbeyzvv

yanlış anlamayın ama anlattıklarınızdan kız biraz paragöz gibi geldi bana umarım sizinle sevdiği için birliktedir maalesef günümüzde çok var böyle

yusufali27

@Siyammm Takılıyorum sadece yoksa nerde ve bi de ana korkusu var 27 yaşıma geldim hala korkuyom annemden beğenmiş kızı falan :D Ama dusununce iyi para bak cidden

hermosaMia

Çok üzücü bir durum gerçekten.11 yıl diyorsunuz.Yavaş yavaş kedinizi sevdirmeye alıştırmaya çalışın,sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmaya çalışın,onu istememesine ne kadar üzüldüğünüzü vs.Bende bu yasaklardan sonra evlenicem inşallah şahsen beni alan kedimide alır.Karşımdaki insanı ne kadar sevsemde kedimi asla bırakmam,beni seven onuda kabul eder görüşündeyim.Umarım çözersiniz bu durumu.

yusufali27

Onceden konusulmali falan eyvallah dogru diyosunuz da bu kız zaten normalde yavru kedi videoları izleyip ne sevimli ama diyen bi kizdi yanındaki edecegini saniyodum ama öyle olmadi

yusufali27

@kurter eyvallah saol dogru diyosun nisani atarım ugrasamam bi ömür neyse bi yolunu bulcam ya da nisan iptal, iyi aksamlar sanada

yusufali27

@Kurter Yok aga o kadın bana bıraktırmaz hepsini de neyse yarı yarıya paylaşır öyle atarım o zaman nişanı, hem kedime de faydalı mantıklı ulan :D

Alaracatlover

@Tata4242 valla çok doğru konuştun aynen böyle olmalıda zaten nişanlanmak bile bir bütün olmak istemek demek birbirinizin sevdiği, saygı duyduğu şeyleri kabul etmeyecekseniz bu iş nasıl olacak?? Heleki zarzor kabul ettirdim diyelim her zaman bir bahanr bulabilir? '' x kişisi : koltuğuma işedi KEDİN!! veya Bune ya ben tüyünü çekmek zorunda mıyım? tarzı şeyler derse ne olur düşünmek bile istemem...

Gulsahka

valla nişanlanma. benim de erkek arkadaşım istemem dedi ben de nişan yapacağım ama ben ona peşin peşin söyledim dedim o zaman nişan yapma sen bakmayacaksın ben bakacağım dedim sonra bir şey demedi hatta baya triplendim diye ben kedi almadan önce o bana alacaktı o kadar djjd

yusufali27

Burda bi kaç gün önce sevgilim kedimi istemiyo diye bir şey okumuştum sanırım aynısını yasiyoruz orda olayı falan okuammaistim ama bunu cozebildiler mi

yusufali27

Atcam*

yusufali27

@Merzela Baya bi tartisma konusu oldu bu aramizda bu saatten sonra kabul edecegini sanmam inatci dedigim dedik biri biraz

blue_hpood

anlaşmalı* olacak orası. bence mantıklı:D

yusufali27

@Kurter Aga benim akıl da problem yok da sen fazla kurnazsın ulan nisanda iki taraf da mal varlığı var herlade biliyorum iyi para cikacagini :D Başlık parasını verirsem zarara giderim onun yerine nisandan iyi para dökulür koparir giderim işte ve 1 ay bile durdurmaz bu kiz kedimi, kedimi görünce nefret akiyo her yerinden ama eyvallah sagol yine iyi para koparcam kedime de baya bi bakim demek bu