Bu Hangi Marka?

iidyl

bir önceki soruda paketli proplan alması için pet shopa gönderilen babamın pet shoptaki abi tarafından kandırılıp açık ve büyük ihtimalle proplan olmayan bir mama ile eve döndüğünü söylemiştim ama fotoğraf atmadığım için haklı olarak ne olduğunu siz de anlayamadınız. fotoğrafını koyayım o yüzden buraya. teşekkür ediyorum hepinize tekrardan. hangi markaysa iyi olup olmadığını da söylerseniz kediye ona göre vereyim.

41 CEVAP

iidyl

ayy evet bulundu :)) hepinizin eline aklına emeğine sağlık, çevremde hiç bu konulara hakim hiç kimse olmadığı için burayı kafama takılan her şeyi sormak için kullanmaya başladım. her seferinde de imdadıma bilgili birileri yetişiyor. çok teşekkür ederim hepinize :)

mercanslmz

İçinde tavuk unu varmış normal tavuk varken ne gerek ki %37 protein %20 yağ %3 lif
Bence tavuk unu olması olayı bozuyor

iidyl

babam bayağı vicdan azabı çekti nasıl düştüm ben bu tuzağa diye :’) tanıdıktı bir de pet shop.. bir daha asla adımımı atmam oraya. tek dertleri adam kazıklamak, ellerindeki fazla malzemeyi çıkarmak olan insanların büyük bir kısmı pet shop sektöründe ne yazık ki. umarım zamanla evcil hayvan ve onların ihtiyaçları konusunda tecrübe kazanıp bir şeyler öğrenirim.

iidyl

valla bir kavanoz kadar var 15₺ vermiş. ayrıca reflex büyük ihtimalle bu, prochoice bile değil :((

ZehraBulutt

Hangi marka bilmiyorum ama proplan olmadığı kesin.

anjelik123

Proplan değil. Proplan minik yuvarlak şeklinde

Anonymus552223

Bu galiba felicia kitten. Ama oyleyse proplandan daha iyi:)

mercanslmz

Bu reflex kitten abimede vermişler di bizde pro plan için gitmiştik bu daha iyi daha sağlıklı gibi şeyler söylemiş abime genelde açık satmak için oluyor petshoptakiler

mercanslmz

Hatta şuan hala duruyor o mama atacağım bı dakika

mercanslmz

[url=https://hizliresim.com/aV7eCC][img]https://i.hizliresim.com/aV7eCC.jpg[/img][/url]

NidaE

Prochoice a benziyor

iidyl

reflex mi prochoice mu peki? iki ihtimal var yorumlara göre, hangisi?

poughkeepsie

Whiskas junior olanın kahverengi taneleri böyle, ama içinde yeşil kırmızı ve sarı taneler de var. Felicianın da şekil olarak böyle ama sanırım daha ufak o yüzden o olduğunu sanmıyorun

mercanslmz

Ben abimin aldığı mamaya çok benzettim resim de koydum oraya Bekin bı derim