Bu Hangi Marka?

iidyl

bir önceki soruda paketli proplan alması için pet shopa gönderilen babamın pet shoptaki abi tarafından kandırılıp açık ve büyük ihtimalle proplan olmayan bir mama ile eve döndüğünü söylemiştim ama fotoğraf atmadığım için haklı olarak ne olduğunu siz de anlayamadınız. fotoğrafını koyayım o yüzden buraya. teşekkür ediyorum hepinize tekrardan. hangi markaysa iyi olup olmadığını da söylerseniz kediye ona göre vereyim.

41 CEVAP

iidyl

evet, abinizin aldığı mamayla tıpatıp aynı. teşekkür ederim size ayrıca. kaç saattir bıkmadan arıyorum ne olduğunu bulmak için. vermeli miyim vermemeli miyim bilemedim ama içeriğini hiç beğenmedim ve bir kavanoz kadar var. ne yapsam bilemedim :(

Anonymus552223

Mama degisikligi yapmak geçişli olmali normalde ama verecek baska mama yoksa mecbursunuz. Mama kotu oldugu icin zarar vermez 1 kavanoz kullanmayla, sadece mama degisikligi kusma yapabilir. Babaniz da uzmesin kendini:)

mercanslmz

Abim verilen mamanın kapalı paketi açıp verdiğini ve tarihini gösterdiğini söylemiş benim 7 kedim var bianda saldırdilar deli gibi yediler engel olamadım
Bugün sahiplendigim kedim de çok sevdi sanırım güzel bir mama pek araştırmadım ama araştırıp size bilgi verebilirim.

Fatmaduven

Ya ben de görmüştüm bu mamayı hangı markaydı hatırlamıyorum ama kilosu 10 lira küsürdü yani kötü bir mama bence yeni mama alana kadar kullanın sonra kullanmayın .

velespityesil

Bence de siz babanızı diğer arkadaş da abisini üzmesin :D

iidyl

2 aylık kediye bir kavanoz versem sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. yorum yapan arkadaşların da çoğu böyle düşünüyorlar. siz de verin bir süre, üst segment bir mamayla açığı kapatırız :))

mercanslmz

Üzmedim abişimi ama yavrularına zarar verirse diye bende baya araştırdım şuan

mercanslmz

Allah'tan bizim petshop mamaları biri isteyince açıyor Muş ama ucuz olanlar nd fln açmıyor

Anonymus552223

Kaca almis kilosunu merak ettim. Burda gecen biri enjoyun kilosuna 40 tl verdigini soyluyordu. Prochoice 15 kilosu 250 tl falan internette.

Alaracatlover

Bu proplan, RC, Felicia, Pro choice, Hills değil. Siz fiyatını yazınca direk reflexe baktım yapısı ve rengi uyuyor..

Sirinimo

Purinanın friskies maması da bu taneler şeklindeydi. Petshoplara cidden güven olmaz benim abime de bu mama proplandan daha iyi diyerek pro performans diye içinde gerçek et olmayan bir mamayı aldırtmışlardı neyse ki paketteydi bizde 2.5 kg olunca vermek zorunda kaldık :'(