Kedimin Irkı Ne?

muco53

Bazıları van kedisi diyor ama emin olamadım?

5 CEVAP

kubraguneey

Chincilla sanırım baya uzun tüylüler bu tür diye biliyorum benziyoda zaten yüksek ihtimal budur:)

tugbagursoyy

bence de chincilla ama safkan değil sanırım, çok tatlı bi kedi :)

miss_fby

Kediniz pek bir tatlı, melez bir kedi. Direk olarak bir ırka benzetemezsiniz, van kedisi kısa tüylü beyaz bir kedidir, chinchilla dediğiniz esasen persian ırkı silver (gümüş) kürke sahip bir kedidir. Muhtemelen soyunda iran-ankara tarzı uzun tüylü bir kedi var ki bu bebiş de öyle olmuş :)

nildogcat

Ay çok tatlıymış:)Bencede British İran Melezi.Maşallah

muco53

Yorumlarınız için teşekkürler. Annesi british shorthair idi, babasını bilmiyorum ama bayağı tüylüydü büyük ihtimal iran kedisiydi. 7 yavrudan altısı annesine benzedi, biri de(bende olan) melez oldu sanırım.