Sokak Kedileri

Gulsahka

sokak kedileri için bu markalar uygun mudur? aralarından uygun olanı seçeceğim 15 kg olarak. Bir de yetişkin kedi maması mı almalıyım? yavrular olursa yiyebilir mi?

35 CEVAP

Gulsahka

tamam teşekkür ederim. denemek için test mama isteyeceğim. sağolun çok.

Gulsahka

teşekkür ederim herkese. 2 tane mystic almayı düşünüyorum. ikisi farklı aroma. Hem kendi kedime hem de sokaktakilere farklı farklı vereceğim.

Gulsahka

************ 188 TL diyor. daha uygun bir site varsa yardım edebilir misiniz? yoksa alacağım burdan. :)

felix_cat

https://m.***.com/mystic-kisirlastirilmis-somonlu-kedi-mamasi-15-kg-P399108584

https://www.************.com/kedi/kedi-mamasi/enjoy-yetiskin-enj-05-15-kg_spp_65621?id=550826026&utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=429106718351&utm_term=99499481643&ga_prodid=550826026&ga_merchantid=158071916&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAjw2a32BRBXEiwAUcugiB3oZkKZ0k0dmrJ54lOt3OU2gJ6M9Yl8KeINcH4AjKHNmO4o1dDEMxoC8U4QAvD_BwE

https://www.kediyemama.com/index.php?route=product/product&product_id=3741&search=MyStic

https://www.kediyemama.com/index.php?route=product/product&product_id=3750&search=MyStic

Gulsahka

teşekkür ederim bakacağım hepsine.

Anonymus552223

Kediperi 400 gr 15 tl cok fazla. 15 kiloluk alin yoksa adi mamalara cok para verirsiniz. Cok alamazsaniz guvenilir petshoptan kilosu 10 tlye açik enjoy alabilirsiniz. Enjoy cok satildigi icin bayat çikmiyor acigini alabilirsiniz.

Gulsahka

mystic 14 kilo biraz pahalı zaten reflex de öyleyse almam. öğrenci olduğum için bütçem biraz az. kendi kedime 10 kilo matisse aldığım için biraz da. Peki enjoy nasıl? genelde bizim barınaklar kedilere ondan veriyor.

Gulsahka

15 kilo*

felix_cat

Bu arada MyStic önermemşn sebebi %50-%40 gerçek et içeriyor.15 kgsi 164 TL'ye kadar bulabilirsiniz.PawPaw dememin sebebi içinde kurutulmuş et var diyor.Mito da iyidir.

felix_cat

Bence matiise yı bırakın bitince.Mystic alıp hem kendi kedinize hem sokak kedilerine verin.Kendi kedinizin maması bitene kadar Mito olabikir.Ama söylediğim gibi MyStic hem içerik olarak matisseden iyi hem daha uygun

felix_cat

Dediğim gibi matisse bitene kadar PawPaw yada Mito alın.Matiise bitince hem keni hem sokak kedileri ise MyStic alın.pawpaw içerik

Mamanın İçeriği

Kurutulmuş tavuk eti, pirinç, mısır, irmik altı un (ya da buğday), tavuk yağı, balık yağı, bira mayası, vitaminler ve mineraller.

felix_cat

Mito kediniz yemese daha iyi olur.Hem ev hem sokaktakilere MyStic alm ihtimaliniz yok mu?

felix_cat

Mitonun içeriğinde çok iyi değil aslında.Mısır ve buğday var.Protein oranı düşük.taurin eklemeleri vs az.

felix_cat

Bende Mito ve BonaCibo alıyodum sokaktakilere.Zam yaptıkları için MyStic alacağım artık.Mystic ve PawPaw.Yada MyStic ve *********.yada sadece MyStic

Carathras

Yazdığın fiyattan tahmin yürütüyorum çünkü engel var evet en uygun orası şuan.