Sokak Kedileri

Gulsahka

sokak kedileri için bu markalar uygun mudur? aralarından uygun olanı seçeceğim 15 kg olarak. Bir de yetişkin kedi maması mı almalıyım? yavrular olursa yiyebilir mi?

35 CEVAP

Carathras

Sokak kedilerine Reflex alacaksan o paraya Mystic al daha iyi ya da Mito, Paw Paw gibi ürünleri tercih et daha çok al daha çok canın karnı doysun.
Mystic'i ev de de kullanabilirsin gayet iyi bir içeriği var düşük tahıllı bir mama ve yalandan düşük tahıllı ibaresi olup da içireği mısır, mısır gluteni, şeker pancarı gibi zararlılar ile dolu değil.

Sokak kedileri için ben Mito alıyordum ama Çağatay grubunun sık sık zam yapmasından dolayı artık Paw Paw almaya başlayacağım.
Genel olarak Lider Pet'in ürünlerini tercih etmek istemiyorum çünkü içeriği sadece tahıl başka birşey yok. Bu konuda bu iyidir bu kötüdür diyemem sadece benim sokak canları için tercihim bu yönde olacak bundan sonra...

felix_cat

Whiskas ve goody almayın.Yavru mama almanız daha iyi olacaktır,Mito,pawpaw olabilir.Reflex fiyatından ucuz kesinlikle MyStic öneririm.Mystic sokak kedileri için çok iyi olur ve reflexten ucuz

Kediperi

Ben Carrefour Sa dan Bestpet aliyorum, seviyor minnoslar :) fiyati da uygun 400 gr 10tl ye aliyordum simdi 15tl olmus

felix_cat

Bence kendi kedinize ve sokak kedilerine güvenle MyStic kullanabilirsiniz.Enjıyda çok tahıl var önermem

Cansumuezza

Mito alın yemeyen kedide yok sokak için en mantıklı ve lezzetlisi o oluyor. Paw pawa bakmayın bile enjoyda gereksiz

Gulsahka

evet haklısınız ama kedimin maması 300 küsür ve yaş mamaları da aynı şekilde 100 e yakın oluyor. Bu durumda bir de 200 TL verirsem elime para kalmıyor. 100 ve ona denk bir mama almam benim için daha ekonomik olacak sanırım. hiç mama yememelerinden iyidir diye düşünüyorum.

Gulsahka

sanırım mitonun da fiyatı biraz yüksek. Peki uygun satılan bir site biliyor musunuz?

felix_cat

Mito 123 TL 15 kilosu.en ucuz *********da

Gulsahka

Aslında henüz sipariş vermedim. kendisi Nd kullanıyor şuan ben de ona denk bir mama almak istemiştim. mystic aklımda vardı aslında ama kedim beğenmez diye korkuyorum.

Gulsahka

123 çok iyi ************ 160 civarı satıyor çok fena fiyatlar

felix_cat

MyStic kendi sitesinden numune isteyebilirsiniz

Gulsahka

tamam çok teşekkür ederim hemen bakacağım. Bu arada mitonun içeriği nasıldır? hem mystic hem de mito sipariş vereceğim. mito da kedim yiyebilir mi? farklı aroma alacağım ikisini de.

Gulsahka

bakacağım. uygun bir siteden alacağım o zaman. kendi sitesine bakayım ilk olarak numune için. çok teşekkür ederim.

Gulsahka

mystic içindekiler şöyle

Kurutulmuş ve taze somon veya deniz balığı (%30), Kahverengi
Pirinç, Bezelye, Nohut, Patates, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Zerdeçal Kökü Tozu, Avizeağacı Özütü, Kabak,
Havuç, Yucca, Pisilyum.

kurutulmuş iyi mi?

felix_cat

Evet içindekiler iyi.%70 hayvansal proteinlerdenr oluşuyor.Adult seçeneği %40 kitten %50 et içeriyor.Etin kurutulmuş veya taze olması fark etmez et ettir.Hem mysticde hem taze hem kurutulmuş var